Aluminium felhajtó rámpa 161 cm 2025 kg teherbírás
WTLeírás és Paraméterek
| Nettó tömeg kg-ban | 13,6000 |
|---|---|
| Csomag: magasság mm-ben | 130 |
| Csomag: Hossz mm-ben | 1630 |
| Csomag: szélesség mm-ben | 320 |
| Anyaga | Alumínium |
| Felhasználási terület | Autó-, Munkagép rámpa |
| Hosszúság | 150-200 cm |
| Teherbírás | 2000-5000 kg |
Vélemények
1 értékelés
Írja meg véleményét!
Varga Endre
|
2026. 04. 20.
A leírásnak megfelelő.
Akik ezt a terméket megvették, az alábbi termékeket vásárolták még
Aluminium felhajtó rámpa 161 cm 2025 kg teherbírás
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 30200
154.025 Ft
Knott alumínium rámpa pár, egyenes, 200 cm, 1000 kg teherbírás
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 405922.002
150.415 Ft
Knott alumínium rámpa pár, egyenes, 250 cm, 1000 kg teherbírás
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 405922.003
188.965 Ft
AL-KO aluminium felhajtó rámpa, ráfekvő csatlakozással, 250 cm 1250 kg teherbírás
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 1224717
165.425 Ft
AL-KO aluminium felhajtó rámpa, beakasztós csatlakozással, 250 cm 1250 kg teherbírás
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 1224715
165.425 Ft
Knott alumínium rámpa pár, egyenes, 300 cm, 1000 kg teherbírás
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 405922.004
238.225 Ft
Paraméterek
| Anyaga | Alumínium |
| Felhasználási terület | Autó-, Munkagép rámpa |
| Hosszúság | 150-200 cm |
| Teherbírás | 2000-5000 kg |
