Keresés
Lakókocsi saroktámasz 1000 kg meghosszabbított kitekerővel
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 361515
24.265 Ft
ProPlus orrkerék 200x50 mm-es, Ø48 mm, fém felnivel
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 341508PUV01
24.325 Ft
Winterhoff orrkerék 220x60 mm-es kerékkel, Ø60 mm - 300 kg
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 1860678
| Teherbírás | 300 kg |
| Külső csőátmérő | 60 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
24.605 Ft
Lakókocsi saroktámasz 1500 kg 619 x 280 mm H 498 mm
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 361513
24.605 Ft
ProPlus kerékzár, 13"-16" méretekhez, acél tárcsával, univerzális
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 360172V01
| Használat: | Kerékzár |
24.945 Ft
KNOTT horganyzott tandem sárvédő - 1390
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X0570.005
| Hosszúság: | 1390mm |
| Magasság: | 375mm |
25.095 Ft
Knott 450, kézi csörlő, max. 450 kg, 7 méter hevederrel
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X0017.210
25.115 Ft
KNOTT horganyzott tandem sárvédő - 1500 / 240
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X0570.003
| Szélesség: | 240mm |
| Hosszúság: | 1500mm |
| Magasság: | 410mm |
25.115 Ft
KNOTT horganyzott tandem sárvédő - 1500 / 260
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X0570.004
| Szélesség: | 260mm |
| Hosszúság: | 1500mm |
| Magasság: | 410mm |
25.115 Ft
KNOTT horganyzott tandem sárvédő - 1500 / 260
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X0570.008
| Szélesség: | 260mm |
| Hosszúság: | 1500mm |
| Magasság: | 410mm |
25.115 Ft
Kartt orrkerék 200x50 mm-es kerékkel, Ø48 mm - 300 kg
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 11004125
| Teherbírás | 300 kg |
| Külső csőátmérő | 48 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
25.145 Ft
KARTT támasztóláb, emelhető-elfordítható, 415 mm, 1350 kg
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 10023008
25.405 Ft
ProPlus kerékzár XL 16"-19" méretekhez, univerzális
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 360172V03
| Használat: | Kerékzár |
25.685 Ft
ProPlus Heavy Duty támasztóláb,520-900 mm, 2500 kg
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 341521V02
25.875 Ft
XPOtool emelhető támasztóláb szett, bilincsekkel, Ø48 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 63440
26.155 Ft
CEE, H07RN-F, hosszabbítókábel, 15 m, 3x2,5 mm²
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 373533DE
26.175 Ft
AL-KO csörlő drótkötél, Ø 7mm, 12,5 méter
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 1730140
26.375 Ft
Lakókocsi saroktámasz 1500 kg 677 x 280 mm H 502 mm
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 361513V01
26.595 Ft
ProPlus orrkerék 260x85 mm-es erősített dupla tömlős kerékkel, Ø48 mm - 150 kg
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 341508
| Teherbírás | 300 kg |
| Külső csőátmérő | 48 mm |
| Kerék kivitel | Tömlős gumi műanyag felnivel |
26.635 Ft
ProPlus orrkerék 220x65 mm-es, automata felhajtható kerékkel - 300 kg
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 341505V02
| Teherbírás | 500 kg |
| Külső csőátmérő | 60 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
27.035 Ft