Keresés
ProPlus orrkerék 200x50 mm-es dupla tömör kerékkel, Ø48 mm - 150 kg
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 341508V01
| Teherbírás | 150 kg |
| Külső csőátmérő | 48 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
31.545 Ft
AL-KO támasztó talp, elfordítható-emelhető 410mm-590mm, 500kg
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 1224068
31.705 Ft
CEE, H07RN-F, hosszabbítókábel, 20M, 5x1.5mm²
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 373934
31.825 Ft
AL-KO orrkerék 260x85 mm-es tömlős kerékkel, Ø48 mm - 200 kg
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 1222438
| Teherbírás | 200 kg |
| Külső csőátmérő | 48 mm |
| Kerék kivitel | Tömlős gumi, fém felnivel |
32.055 Ft
Multipa orrkerék 200x60 mm-es tripla, automata felhajtható kerékkel - 500 kg
KÉSZLETHIÁNYOS
Cikkszám: MUL46060TRT
| Teherbírás | 500 kg |
| Külső csőátmérő | 60 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
32.455 Ft
Knott orrkerék 225x70 mm-es kerékkel, Ø48 mm - 200 kg
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6D6303.001
| Teherbírás | 200 kg |
| Külső csőátmérő | 48 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
32.725 Ft
CEE, H07RN-F, hosszabbítókábel, 20 m, CEE szögletes csatlakozóval + Schuko aljzat, 3x2,5 mm²
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 373544DE
33.045 Ft
CEE, H07RN-F, hosszabbítókábel, 25 m, CEE szögletes csatlakozóval + Schuko aljzat, 3x2,5 mm²
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 373544DK
33.045 Ft
Lakókocsi saroktámasz 1000 kg 605 x 280 mm H 470 mm stabilizáló talppal
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 361515V01
33.155 Ft
XPOtool orrkerék 160x40 mm-es kerékkel, elfordítható kivitel - 540 kg
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 63842
| Teherbírás | 500 kg |
| Külső csőátmérő | 48 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
33.435 Ft
AL-KO támasztó talp, elfordítható-emelhető, 510mm-740mm, 500kg
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 1224069
33.625 Ft
CEE, H07RN-F, hosszabbítókábel, 40 m, 3x1,5 mm²
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 373538
33.755 Ft
KNOTT inox sárvédő - 660 / 200
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X1485.001
| Szélesség: | 200mm |
| Hosszúság: | 660mm |
| Magasság: | 345mm |
34.655 Ft
AutoHak, 4 furatos, talpas vonógömb, 3500 kg teherbírással
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 5HKH4-1
35.345 Ft
AutoHak AH-10 USA, amerikai tipusú vonóhorog konzol , 32/32 mm zártszelvény profillal, 3500 kg teherbírás
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 5HAH10
35.355 Ft
Stabilizáló alátét rugós rögzítéssel 4 darabos készlet
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 361519
35.785 Ft
Knott 900, kézi csörlő, max. 900 kg, 10 méter hevederrel
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X0017.211
35.955 Ft
KNOTT inox sárvédő - 750 / 240
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X1485.002
| Szélesség: | 240mm |
| Hosszúság: | 750mm |
| Magasság: | 390mm |
35.955 Ft
ProPlus Heavy Duty támasztóláb, 620-1050 mm, 2500 kg
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 341520V03
36.915 Ft
XPOtool kerékbilincs acél- és alumíniumfelnikhez (10-18 col), lopásgátló eszköz kulcsokkal.
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 62879
37.345 Ft
AL-KO AKS2004, AKS3004 kapcsolófej zár, 2 db kulccsal, gyári
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 1310892
| Használat: | Gyári, tipus spec. zár |
37.475 Ft
Winterhoff orrkerék 200x60 mm-es, automata felhajtható kerékkel - 450 kg
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 1860674
| Teherbírás | 450 kg |
| Külső csőátmérő | 60 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
37.655 Ft