Keresés
KNOTT Orrtámasz 3"×3"
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X1065.018
| Magasság: | 90mm |
| Szélesség: | 71mm |
3.135 Ft
ProPlus promo védőponyva lakókocsihoz vagy utánfutóhoz
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 610306
3.145 Ft
SPP Ajtópánt Ø13 mm 170 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 8SZW01170A
| Elhelyezés | Zsanér pánt |
| Ajtópánt méret | 170 mm |
| Csap átmérő | Ø13 mm |
3.175 Ft
Knott bilincs orrkerékhez, támasztólábhoz, talp nem horganyzott, Ø48 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6F5093.005
| Külső csőátmérő | 48 mm |
3.255 Ft
Levehető ajtópánt, 4 db furattal
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 80326110
| Elhelyezés | Komplett zsanér |
3.275 Ft
SPP Ajtópánt O16 mm 220 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 8SZW01220
| Elhelyezés | Zsanér pánt |
| Ajtópánt méret | 230 mm |
3.285 Ft
SPP Ajtópánt O13 mm 220 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 8SZW01220A
| Elhelyezés | Zsanér pánt |
| Csap átmérő | Ø13 mm |
3.285 Ft
SPP Z06 ajtózár szett, ellendarabbal
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: set0064
| Elhelyezés | Platózár |
3.365 Ft
Ajtópánt - fix ajtóhoz nem levehető (egyenes)
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 8SZW02106
| Elhelyezés | Komplett zsanér |
3.435 Ft
Ajtópánt - fix ajtóhoz nem levehető
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 8SZW02106A
| Elhelyezés | Komplett zsanér |
3.435 Ft
SPP Ajtópánt O16 mm 270mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 8SZW01270
| Elhelyezés | Zsanér pánt |
| Ajtópánt méret | 270 mm |
| Csap átmérő | Ø16 mm |
3.455 Ft
SPP Ajtópánt O13 mm 270mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 8SZW01270A
| Elhelyezés | Zsanér pánt |
| Ajtópánt méret | 270 mm |
| Csap átmérő | Ø13 mm |
3.455 Ft
Vontató kötél 2 tonna, 4 méter – kampókkal
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: ATWT252B
3.455 Ft
Kapcsolófej zár - ALBE EM60–80–130–180, gyári kivitel
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 341310V03
| Használat: | Gyári, tipus spec. zár |
3.545 Ft
AL-KO kapcsolófej zár - AK13-AK35/AKS2000, gyári kivitel
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 341310V01
| Használat: | Gyári, tipus spec. zár |
3.545 Ft
Carmotion mechanikus üzemanyag szivattyú, fúrógéphez
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: CAR58100
3.545 Ft
Multipa kapcsolófej zárbetét, univerzális
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 8SLK-01
| Használat: | Univerzális zár, le- , és felakasztott állapothoz |
3.555 Ft
Saroktámasz hosszabbító adapter 340 mm 19 mm-es csatlakozással
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 360030
3.555 Ft
Adapterkábel 40 cm, 3x2,5 mm², Schuko dugóról CEE-re
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 373526DE
3.615 Ft
SPP ajtópánt, levehető ajtóhoz
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 8SZW0340
| Elhelyezés | Komplett zsanér |
3.665 Ft
ProPlus forgókaros bilincs orrkerékhez, támasztólábhoz, Ø48 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 341533
| Külső csőátmérő | 48 mm |
3.685 Ft