Felszerelések
Knott 900, kézi csörlő, max. 900 kg, 10 méter hevederrel
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X0017.211
35.955 Ft
KNOTT inox sárvédő - 750 / 240
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X1485.002
| Szélesség: | 240mm |
| Hosszúság: | 750mm |
| Magasság: | 390mm |
35.955 Ft
Winterhoff orrkerék 200x60 mm-es, automata felhajtható kerékkel - 450 kg
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 1860674
| Teherbírás | 450 kg |
| Külső csőátmérő | 60 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
37.655 Ft
Knott orrkerék 200x60 mm-es, automata felhajtható kerékkel - 250 kg
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X1699.003
| Teherbírás | 250 kg |
| Külső csőátmérő | 60 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
37.765 Ft
AL-KO orrkerék 200x50 mm-es kerékkel, Ø48 mm - 300 kg
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 1222437
| Teherbírás | 300 kg |
| Külső csőátmérő | 48 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
38.775 Ft
Támasztóláb szett, orrkerékkel, bilincsekkel, ékekkel, zárral
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: set001
-16%
Knott 900, kézi csörlő, max. 900 kg, 10 méter drótkötéllel
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X0017.208
41.385 Ft
Knott 1150, kézi csörlő, max. 1150 kg, 10 méter hevederrel
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X0017.212
43.185 Ft
Bawer horganyzott fém láda 300mm x 300mm x 400mm
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 9002800
43.685 Ft
Knott 1150, kézi csörlő, max. 1150 kg, 10 méter drótkötéllel
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X0017.209
44.005 Ft
Knott 900, kézi csörlő, max. 900 kg, 7 méter hevederrel
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X0017.311
45.995 Ft
AL-KO orrkerék 200x50 mm-es kerékkel, Ø60 mm - 500 kg
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 243888
| Teherbírás | 500 kg |
| Külső csőátmérő | 60 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
47.805 Ft
Knott orrkerék 205x50 mm-es, manuálisan felhajtható kerékkel - 150 kg
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6D5304.001
| Teherbírás | 150 kg |
| Külső csőátmérő | 70x70 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
48.385 Ft
Knott orrkerék 220x70 mm-es kerékkel, elfordítható kivitel - 150 kg
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6D7048.001
| Teherbírás | 150 kg |
| Külső csőátmérő | 48 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
52.845 Ft