Keresés
KNOTT műanyag sárvédő R13 - 13"
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6A6092.002
| Szélesség: | 180mm |
| Hosszúság: | 680mm |
| Magasság: | 335mm |
5.545 Ft
AL-KO kapcsolófej zár - AKS1300, gyári
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 341310V02
| Használat: | Gyári, tipus spec. zár |
5.605 Ft
2 db-os kerékék szett - 2 tonnás terhelés - 220 x 125 x 100 mm
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 63396
5.605 Ft
AL-KO műanyag fél sárvédő - tandem tengelyhez -NEW
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 1258634
| Szélesség: | 280mm |
| Hosszúság: | 325mm |
| Magasság: | 320mm |
5.605 Ft
Zsanér ajtóhoz szögletes komplett
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 80600400
| Elhelyezés | Komplett zsanér |
5.615 Ft
Saroktámasz hosszabbító adapter 540 mm 23 mm-es kivitelben
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 360033
5.665 Ft
Multipa kapcsolófej zár, lakattal, univerzális
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: MUL46978
| Használat: | Univerzális zár, leakasztott állapothoz |
5.725 Ft
Univerális fogantyú, 60 mm átmérőjű orrkerekekhez
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 341512HG
| Külső csőátmérő | 60 mm |
5.825 Ft
ProPlus támasztóláb, 650 mm, Ø48 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 8SST01
| Külső csőátmérő | 48 mm |
5.895 Ft
Wiltec kerékék – 2 db, 1,5 t, HDPE, csúszásmentes
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 65601
5.895 Ft
Knott orrkerék pótkerék Ø205 mm, szélessége 50 mm, Ø20 tengelymérettel
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6D5024.001
5.915 Ft
Knott orrkerék pótkerék Ø200 mm, szélessége 40 mm, Ø20 tengelymérettel
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6D6690.002
5.915 Ft
AL-KO műanyag sárvédő R14 - 14"
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 1257131
| Szélesség: | 220mm |
| Hosszúság: | 770mm |
| Magasság: | 335mm |
5.915 Ft
AL-KO műanyag sárvédő - 220 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 1259577
| Szélesség: | 220mm |
| Hosszúság: | 770mm |
| Magasság: | 350mm |
5.915 Ft
Alumínium bevonatú kerékvédő ponyva 13-16" abroncsokra
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 610313
6.035 Ft
Macon neoprén takaró 2500-4500 lbs, ATV csörlőkhöz
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: ACS1012
6.045 Ft
Horganyzott furatos lapzsanér
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 80600280
| Elhelyezés | Komplett zsanér |
6.055 Ft
Ponyva vonórúdra (ráfutófékre) 100 x 72 cm, KEGEL
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: KEG4009
6.125 Ft