Szögletes sárvédők, 1 tengelyes utánfutóhoz
AL-KO műanyag sárvédő R13 - R14 - 180 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 1258797
| Szélesség: | 180mm |
| Hosszúság: | 630mm |
| Magasság: | 290mm |
4.795 Ft
AL-KO műanyag Sárvédő R14 - 200 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 1259576
| Szélesség: | 200mm |
| Hosszúság: | 706mm |
| Magasság: | 335mm |
5.025 Ft
KNOTT műanyag sárvédő R13 - 13"
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6A6092.002
| Szélesség: | 180mm |
| Hosszúság: | 680mm |
| Magasság: | 335mm |
5.545 Ft
AL-KO műanyag sárvédő - 220 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 1259577
| Szélesség: | 220mm |
| Hosszúság: | 770mm |
| Magasság: | 350mm |
5.915 Ft
KNOTT műanyag sárvédő R13 - 13"
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X0744.003
| Szélesség: | 200mm |
| Hosszúság: | 660mm |
| Magasság: | 330mm |
7.025 Ft
AL-KO műanyag sárvédő R14 - 240 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 1259578
| Szélesség: | 240mm |
| Hosszúság: | 806mm |
| Magasság: | 380mm |
7.025 Ft
KNOTT műanyag sárvédő R14 - 14"
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X0744.004
| Szélesség: | 220mm |
| Hosszúság: | 750mm |
| Magasság: | 330mm |
7.215 Ft
AL-KO műanyag sárvédő R15 - R15 - 260 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 1259163
| Szélesség: | 260mm |
| Hosszúság: | 906mm |
| Magasság: | 432mm |
12.235 Ft