Keresés
Plus orrkerék pótkerék Ø220 mm, szélessége 70 mm, Ø20 tengelymérettel
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 341549
6.285 Ft
Adapterkábel, 40 cm, CEE dugóról Schuko aljzatra
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 373530
6.295 Ft
Plus tömlős orrkerék pótkerék Ø260 mm, szélessége 85 mm, Ø20 tengelymérettel
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 341543
6.365 Ft
AL-KO műanyag Sárvédő R13 - 13"
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 1257130
| Szélesség: | 200mm |
| Hosszúság: | 720mm |
| Magasság: | 335mm |
6.375 Ft
KNOTT horganyzott sárvédő - 712 / 240
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6A5229.001
| Szélesség: | 240mm |
| Hosszúság: | 712mm |
| Magasság: | 382mm |
6.465 Ft
KNOTT horganyzott sárvédő - 712 / 240
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6A5230.001
| Szélesség: | 240mm |
| Hosszúság: | 712mm |
| Magasság: | 382mm |
6.465 Ft
Hajógerinc görgő 5"
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X1064.026
| Magasság: | 197mm |
| Külső ármérő: | 121mm |
| Átmérő középen: | 70mm |
| Furat átmérő: | 17mm |
6.465 Ft
Zsanér készlet 120mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 215045
| Elhelyezés | Komplett zsanér |
6.545 Ft
Bilincs szett Ø60 vagy Ø70 mm cső vonórudra, orrkerék felfogatáshoz
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 341534S
6.555 Ft
Adapterkábel, 40 cm, Schuko csatlakozótól a CEE szögletes csatlakozóig + Schuko aljzat
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 373528
6.685 Ft
Plus tömör orrkerék pótkerék Ø260 mm, szélessége 85 mm, Ø20 tengelymérettel
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 341542PU
6.745 Ft
ProPlus kapcsolófej zár, lakat nélkül, bordó, univerzális
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 341325PM
| Használat: | Univerzális zár, leakasztott állapothoz |
6.805 Ft
Lehajtható fellépő-Utánfutóhoz SP-01
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 8ssp-01
| Elhelyezés | Fellépő |
6.905 Ft
Plus tömör orrkerék pótkerék Ø260 mm, szélessége 85 mm, Ø20 tengelymérettel
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 341554PU
6.935 Ft
4 db-os támasztólemez készlet lakókocsikhoz és lakóautókhoz.
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 64663a
6.965 Ft
Wiltec kerékék – 2 db, 2 t, TPR, csúszásmentes, fogantyús
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 65600
6.985 Ft
Vizeskanna, 10 literes, műanyag csappal, fehér
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: UEU013BD4
6.995 Ft
KNOTT műanyag sárvédő R13 - 13"
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X0744.003
| Szélesség: | 200mm |
| Hosszúság: | 660mm |
| Magasság: | 330mm |
7.025 Ft