Keresés
AL-KO műanyag sárvédő R14 - 240 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 1259578
| Szélesség: | 240mm |
| Hosszúság: | 806mm |
| Magasság: | 380mm |
7.025 Ft
Zsanér ajtóhoz inox komplett
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 80600307
| Elhelyezés | Komplett zsanér |
7.135 Ft
Knott TL-48 támasztóláb, 550 mm, Ø48 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6D5749.007
7.215 Ft
KNOTT műanyag sárvédő R14 - 14"
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X0744.004
| Szélesség: | 220mm |
| Hosszúság: | 750mm |
| Magasság: | 330mm |
7.215 Ft
KNOTT Hajógerinc görgő 8"
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X1064.004
| Magasság: | 194mm |
| Külső ármérő: | 90mm |
| Átmérő középen: | 61mm |
| Furat átmérő: | 17mm |
7.215 Ft
Hajógerinc görgő 8"
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X1064.031
| Magasság: | 194mm |
| Külső ármérő: | 90mm |
| Átmérő középen: | 61mm |
| Furat átmérő: | 17mm |
7.215 Ft
Proplus kapcsolófej zár, biztonsági gömb, univerzális
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 341328
| Használat: | Univerzális zár, leakasztott állapothoz |
7.265 Ft
Knott bilincs orrkerékhez, Ø60 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6F0095.001
| Külső csőátmérő | 60 mm |
7.275 Ft
Macon neoprén takaró10000-13000 lbs, csörlőkhöz
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: ACS1009
7.625 Ft
ProPlus nyitható kapcsolófej zár, lakat nélkül, univerzális
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 341324
| Használat: | Univerzális zár, le- , és felakasztott állapothoz |
7.685 Ft
Adapterkábel 40 cm, 3x2,5 mm², UK dugóról CEE-re
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 373522DE
7.695 Ft
Adapterkábel, 150 cm, 3x2,5 mm², CEE dugóról Schuko aljzatra
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 373530DE
7.745 Ft
Knott TL-48 támasztóláb, 650 mm, Ø48 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6D5749.009
7.755 Ft
Vizeskanna, 10 literes, műanyag csappal, szappanadagolóval, fehér
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: UEU10BDOZGD
7.825 Ft
CEE, beépíthető dugó, téglalap alakú, fekete
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 373505BK
7.925 Ft
ProPlus orrkerék pótkerék Ø220 mm, szélessége 50 mm, Ø20 tengelymérettel
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 341541v01
7.945 Ft