Keresés
ProPlus kapcsolófej zár, lakattal- horganyzott, univerzális
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 341326S
| Használat: | Univerzális zár, le- , és felakasztott állapothoz |
9.925 Ft
Winterhoff platózár billenő platóhoz - 280 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 1860067
9.965 Ft
Macon MW1, univerzális vezeték nélküli távirányító szett, jeladóval, 12V
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: WRC12MW1
9.995 Ft
Winterhoff orrkerék 200x50 mm-es erősített műanyag kerékkel, Ø48 mm - 150 kg
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 1860904
| Teherbírás | 150 kg |
| Külső csőátmérő | 48 mm |
| Kerék kivitel | Tömlős gumi műanyag felnivel |
10.185 Ft
AL-KO AK301, AK351 kapcsolófej zár, 2 db kulccsal, gyári
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 1222692
| Használat: | Gyári, tipus spec. zár |
10.235 Ft
ProPlus kapcsolófej zár, lakattal, kék, univerzális
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 341322S
| Használat: | Univerzális zár, leakasztott állapothoz |
10.245 Ft
4 db-os alátétlemez szett -225 x 165 x 20 mm
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 64663
10.255 Ft
Vizeskanna, 20 literes, fém csappal, szappanadagolóval, kék
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: UEU20NDOZGD
10.375 Ft
2 db-os univerzális külső tükör szett - lakókocsikhoz és karavánokhoz
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 62801
10.595 Ft
AL-KO öntvény bilincs orrkerékhez, támasztólábhoz, Ø48
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 249804
| Külső csőátmérő | 48 mm |
10.625 Ft
Vizeskanna, 20 literes, fém csappal, szappanadagolóval, fehér
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: UEU20BDOZGD
10.665 Ft
KNOTT horganyzott sárvédő - 750 / 220
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X0573.004
| Szélesség: | 220mm |
| Hosszúság: | 750mm |
| Magasság: | 390mm |
10.825 Ft
CEE, 3-utas elosztó, 16 A, 150 cm, 3x2,5 mm²
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 373512DE
10.875 Ft
Adapterkábel, 150 cm, 3x2,5 mm², CEE dugóról 2x Schuko + 1x CEE aljzatra
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 373514DE
11.065 Ft
AL-KO műanyag fél sárvédő párban - tandem tengelyhez
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 1213966
| Szélesség: | 220mm |
| Hosszúság: | 340mm |
| Magasság: | 290mm |
11.115 Ft
KNOTT horganyzott sárvédő - 800 / 220
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X0573.005
| Szélesség: | 220mm |
| Hosszúság: | 800mm |
| Magasság: | 415mm |
11.185 Ft
Vonófej takaró utánfutókhoz és lakókocsikhoz, 210D Oxford anyagból
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 64762
11.385 Ft