Keresés
Fordítócsiga, 8 tonna teherbírással, erősített kivitel
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: SB16000-O
14.745 Ft
Lampa kapcsolófej zár, lemez kapcsolófejre, 2 db kulccsal, univerzális
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: LAM65404
| Használat: | Univerzális zár, leakasztott állapothoz |
14.875 Ft
Görgős kerék forgatható PU gumiabronccsal 8" 2,50-4
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 380038
14.975 Ft
Macon MW5, univerzális, vezeték nélküli távirányító szett, jeladóval, 12-24V
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: WRC12MW5
14.995 Ft
Macon MW4, univerzális vezeték nélküli távirányító szett, jeladóval, 12-24V
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: WRCMW4UNI
14.995 Ft
CEE, H07RN-F, 3-utas Schuko aljzat, 10 m, 3x1,5 mm²
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 373552
15.165 Ft
ProPlus orrkerék 260x85 mm-es tömlős kerékkel, Ø48 mm - 150 kg
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 341507
| Teherbírás | 150 kg |
| Külső csőátmérő | 48 mm |
| Kerék kivitel | Tömlős gumi, fém felnivel |
15.335 Ft
KNOTT tandem sárvédő 1550 / 240
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X1506.002
| Szélesség: | 240mm |
| Hosszúság: | 1550mm |
| Magasság: | 400mm |
15.335 Ft
AL-KO orrkerék pótkerék Ø200 mm, szélessége 50 mm, Ø20 tengelymérettel
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 580202
15.655 Ft
KNOTT horganyzott sárvédő - 800 / 260
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X0573.011
| Szélesség: | 260mm |
| Hosszúság: | 800mm |
| Magasság: | 415mm |
15.705 Ft
2 db kerékék 6,5 tonnáig, csúszásmentes - 478 x 200 x 230 mm
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 65105
15.735 Ft
Knott tömlős orrkerék pótkerék Ø260 mm, szélessége 85 mm, Ø20 tengelymérettel
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6D6181.001
15.925 Ft
ProPlus orrkerék 260x85 mm-es erősített tömlős kerékkel, Ø48 mm - 150 kg
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 341503
| Teherbírás | 150 kg |
| Külső csőátmérő | 48 mm |
| Kerék kivitel | Tömlős gumi műanyag felnivel |
15.935 Ft
Wiltec 550H, kézi csörlő, max. 550 kg, 7 méter hevederrel
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 30215
16.185 Ft
Adapterkábel 150 cm, 3x2,5 mm², Schuko dugóról CEE-re, áramvédelmi relével ellátva
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 373589V01DE
16.215 Ft
Fordítócsiga, 10 tonna teherbírással, Heavy Duty
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: SB22000
16.305 Ft
Kompakt lakókocsi saroktámasz 500 kg 460 x 195 mm H 440 mm
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 361508
16.635 Ft
ProPlus talicska kerék, műanyag felnivel, 16" 4.00-8
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 341568PU
16.775 Ft
AL-KO orrkerék 200x50 mm-es kerékkel, Ø48 mm - 150 kg
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 1222434
| Teherbírás | 150 kg |
| Külső csőátmérő | 48 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
16.785 Ft
AL-KO bilincs orrkerékhez, támasztólábhoz, Ø60 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 249859
| Külső csőátmérő | 60 mm |
16.815 Ft