Keresés
Wiltec 720, kézi csörlő, max. 720 kg, 10m drótkötéllel
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 30157
17.005 Ft
ProPlus orrkerék 48 mm 22x70 - erősített műanyag kerékkel
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 341509
| Teherbírás | 150 kg |
| Külső csőátmérő | 48 mm |
| Kerék kivitel | Erősített műanyag kerék |
17.135 Ft
AL-KO kapcsolófej zár, 2 db kulccsal, univerzális
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 1224081
| Használat: | Univerzális zár, leakasztott állapothoz |
17.175 Ft
2 db-os lakókocsi tükör szett - univerzális fekete
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 62615
17.375 Ft
WilTec felhajtó rámpa, 2 db-os készlet, nagy teherbírás 3 tonnáig
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 65083
17.425 Ft
AL-KO orrkerék szett, bilinccsel 200x50 mm-es kerékkel, Ø48 mm - 150 kg
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: alkoszett
| Teherbírás | 150 kg |
| Külső csőátmérő | 48 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
17.635 Ft
AL-KO AKS3504 kapcsolófej zárbetét, 2 db kulccsal, gyári
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 1730301
| Használat: | Gyári, tipus spec. zár |
17.835 Ft
ProPlus kerékzár, max. 265 mm, univerzális
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 341341
| Használat: | Kerékzár |
17.995 Ft
Knott kapcsolófej zár, lakattal, horganyzott, univerzális
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 405110.001
| Használat: | Univerzális zár, le- , és felakasztott állapothoz |
18.055 Ft
Lakókocsi saroktámasz 800 kg 605 x 260 mm H 500 mm
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 361507
18.135 Ft
Adapterkábel, 120 cm, 3x1,5 mm², CEE + áramvédelmi relé
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 373589
18.345 Ft
Multipa 720, kézi csörlő, max. 720 kg, 10m drótkötéllel
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: MUL45414
18.385 Ft
KNOTT horganyzott sárvédő - 520 / 130
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X0426.006
| Szélesség: | 130mm |
| Hosszúság: | 520mm |
| Magasság: | 250mm |
18.395 Ft
CEE, H07RN-F, hosszabbító kábel, 20M, 3x1,5mm²
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 373534
18.455 Ft
ProPlus kerékzár, 188-244 mm, univerzális
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 341339
| Használat: | Kerékzár |
18.705 Ft
Digitális, állítható függőleges terhelés mérő
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 360848V01
19.105 Ft
CEE, H07RN-F, hosszabbítókábel, 10M, 5x1.5mm²
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 373932
19.165 Ft
ProPlus orrkerék 200x50 mm-es dupla tömör kerékkel, Ø48 mm - 150 kg
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 341508V02
| Teherbírás | 150 kg |
| Külső csőátmérő | 48 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
19.305 Ft