Keresés
AL-KO Plus orrkerék 200x50 mm-es kerékkel, Ø48 mm - 150 kg
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 1222436
| Teherbírás | 150 kg |
| Külső csőátmérő | 48 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
19.475 Ft
Lakókocsi saroktámasz 450 kg 559 x 278 mm H 450 mm
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 361511
19.665 Ft
ProPlus fém benzinkanna, 20 literes, piros
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 530109RE
19.815 Ft
ProPlus Heavy Duty támasztóláb, 390-640 mm, 1000 kg
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 341521
19.905 Ft
Lakókocsi saroktámasz 450 kg 615 x 278 mm H 507 mm
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 361512
19.965 Ft
XPOtool vonóhorog 3t-ig biztonsági vonóhorog lengéscsillapítóval
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 62946
20.015 Ft
CEE, H07RN-F, hosszabbítókábel, 20 m, CEE szögletes csatlakozóval + Schuko aljzat, 3x1,5 mm²
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 373544
20.165 Ft
ProPlus kerékzár XL, max. 325 mm, univerzális
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 341340
| Használat: | Kerékzár |
20.355 Ft
KNOTT horganyzott tandem sárvédő - 1500 / 220
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X0426.005
| Szélesség: | 220mm |
| Hosszúság: | 1500mm |
| Magasság: | 410mm |
20.355 Ft
Másodlagos akkutöltő, leválasztó kapcsoló 12V/140A
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 550172
20.485 Ft
KNOTT horganyzott tandem sárvédő - 1550 / 220
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X0570.006
| Szélesség: | 220mm |
| Hosszúság: | 1550mm |
| Magasság: | 375mm |
20.785 Ft
KNOTT horganyzott tandem sárvédő - 1480 / 200
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X0570.010
| Szélesség: | 200mm |
| Hosszúság: | 1480mm |
| Magasság: | 365mm |
20.785 Ft
CEE,H07RN-F, hosszabbító kábel, 10M, 3x2,5mm²
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 373532DE
20.815 Ft
4 db-os aluminium támasztóbak szett, 900 kg/db terhelhetőség
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 51729
20.835 Ft
ProPlus lakókocsi támasztóláb kompakt jobb első és bal hátsó 800 kg
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 361510
20.835 Ft
Wiltec 900, kézi csörlő, max. 900 kg, 10m drótkötéllel
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 30212
21.105 Ft
Zsanér ajtóhoz INOX szögletes komplett
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 80600407
| Elhelyezés | Komplett zsanér |
21.105 Ft
Műanyag támasz készlet 4 darabos 750 kg/db teherbírással
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 360808
21.385 Ft
KNOTT TTL-40, 280 mm emelhető támasztóláb, 250 kg
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6D5155.001
21.395 Ft
Vonógömb 3500 kg - európai szabvány szerint
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 5HKOULE KL3
21.445 Ft