Keresés
Knott orrkerék 260x85 mm-es tömlős kerékkel, Ø48 mm - 150 kg
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6D5353.001
| Teherbírás | 150 kg |
| Külső csőátmérő | 48 mm |
| Kerék kivitel | Tömlős gumi, fém felnivel |
21.555 Ft
Kartt orrkerék 220x60 mm-es kerékkel, Ø60 mm - 300 kg
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 10018621
| Teherbírás | 300 kg |
| Külső csőátmérő | 60 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
21.795 Ft
Wiltec 1100, kézi csörlő, max. 1100 kg, 10m drótkötéllel
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 30213
21.795 Ft
SPP ZZ03 kapcsolófej zár, lakattal, univerzális
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 8SZZ03
| Használat: | Univerzális zár, le- , és felakasztott állapothoz |
21.855 Ft
Wiltec állítható mankókerék (200 kg) 2 felfújható kerékkel (260x85 mm).
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 65018
21.885 Ft
Gázrugó lószállító utánfutó - hátsó ajtó - 570 mm - 2000 N
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 10036750
22.315 Ft
Kompakt lakókocsi saroktámasz 600 kg bal első jobb hátsó
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 361510V01
22.395 Ft
Lakókocsi saroktámasz 450 kg 663 x 278 mm H 512 mm
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 361512V01
22.395 Ft
ProPlus Heavy Duty támasztóláb, 520-900 mm, 1000 kg
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 341521V01
22.585 Ft
ProPlus orrkerék 220x60 mm-es kerékkel, Ø60 mm - 300 kg
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 341512
| Teherbírás | 300 kg |
| Külső csőátmérő | 60 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
22.615 Ft
ProPlus kerékzár, 13"-16" méretekhez, univerzális
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 360172
| Használat: | Kerékzár |
22.725 Ft
Lakókocsi kitámasztó bak 1000 kg 605x280 mm H 470 mm
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 361514
22.885 Ft
Gázrugó lószállító utánfutó - hátsó ajtó - 700 mm - 2000 N
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 10036752
22.935 Ft
CEE, H07RN-F, 3-utas, Schuko aljzat, 20 m, 3x1,5 mm²
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 373554
23.285 Ft
KNOTT horganyzott tandem sárvédő - 1550 / 220
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X0570.002
| Szélesség: | 220mm |
| Hosszúság: | 1550mm |
| Magasság: | 375mm |
23.305 Ft
KNOTT horganyzott tandem sárvédő - 1500 / 240
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X0570.007
| Szélesség: | 240mm |
| Hosszúság: | 1500mm |
| Magasság: | 410mm |
23.305 Ft
ProPlus Heavy Duty támasztóláb, 420-680 mm, 1000 kg
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 341520
23.715 Ft
KNOTT TTLS-45, 310 mm emelhető támasztóláb, 175 kg
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6D5473.001
23.955 Ft