Keresés
KNOTT Bordás kerék 5"
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X1067.027
| Külső ármérő: | 128mm |
| Furat átmérő: | 22mm |
| Szélesség: | 75mm |
4.245 Ft
Zsanér ajtóhoz hajlított INOX
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 80324200
| Elhelyezés | Komplett zsanér |
4.255 Ft
Multipa Z01A ajtózár szett, ellendarabbal
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: MUL46701SET
| Elhelyezés | Platózár |
4.385 Ft
Knott öntvény talpas bilincs orrkerékhez, támasztólábhoz, Ø48 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6F5121.001
| Külső csőátmérő | 48 mm |
4.455 Ft
Biztonsági doboz CEE dugóhoz és csatlakozóhoz
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 420356
4.485 Ft
Univerális fogantyú, 48 mm átmérőjű orrkerekekhez
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 341501HG
| Külső csőátmérő | 48 mm |
4.515 Ft
Knott csörlő burkolat, 450 kg-os csörlőre
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X1238.001
4.565 Ft
AL-KO műanyag sárvédő R10 - 10"
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 1258170
| Szélesség: | 180mm |
| Hosszúság: | 620mm |
| Magasság: | 240mm |
4.595 Ft
Vontató heveder 3 tonna, 4 méter – kampókkal
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: ATWT243
4.605 Ft
Vontató kötél 3 tonna, 4 méter - karabinerekkel
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: ATWT220A3T
4.625 Ft
Zsanér ajtóhoz komplett
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 80600300
| Elhelyezés | Komplett zsanér |
4.635 Ft
Biztonsági doboz, CEE dugóhoz és csatlakozóhoz, kék
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 420358
4.675 Ft
Biztonsági doboz CEE dugóhoz és csatlakozóhoz, piros
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 420358RE
4.675 Ft
ProPlus kapcsolófej zár, univerzális
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 341323
| Használat: | Univerzális zár, leakasztott állapothoz |
4.755 Ft
AL-KO bilincs orrkerékhez, támasztólábhoz, Ø 48 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 205318
| Külső csőátmérő | 48 mm |
4.795 Ft
AL-KO műanyag sárvédő R8 - 8"
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 1258169
| Szélesség: | 140mm |
| Hosszúság: | 490mm |
| Magasság: | 195mm |
4.795 Ft
AL-KO műanyag sárvédő R13 - R14 - 180 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 1258797
| Szélesség: | 180mm |
| Hosszúság: | 630mm |
| Magasság: | 290mm |
4.795 Ft