Keresés
Plus tömlős orrkerék pótkerék Ø260 mm, szélessége 85 mm, Ø20 tengelymérettel
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 341542
4.915 Ft
Knott csörlő burkolat, 900 kg, 1135 kg- os csörlőkre
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X1238.002
4.935 Ft
Plus orrkerék pótkerék Ø200 mm, szélessége 60 mm, Ø20 tengelymérettel
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 341541
4.975 Ft
AL-KO műanyag Sárvédő R14 - 200 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 1259576
| Szélesség: | 200mm |
| Hosszúság: | 706mm |
| Magasság: | 335mm |
5.025 Ft
Wiltec kerékék készlet – 2 db, 2 t teherbírás, csúszásmentes
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 65597
5.055 Ft
ProPlus pótkerék tartó bilincs, zártszelvény profilra rögzítéshez
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 342642
5.155 Ft
AL-KO műanyag Sárvédő R13 - 13" (190mm)
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 1258171
| Szélesség: | 190mm |
| Hosszúság: | 680mm |
| Magasság: | 300mm |
5.175 Ft
KNOTT Hajógerinc görgő 5"
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X1064.039
| Magasság: | 133mm |
| Külső ármérő: | 79mm |
| Átmérő középen: | 58,5mm |
| Furat átmérő: | 17mm |
5.185 Ft
SPP Z07 ajtózár szett, ellendarabbal
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: set0065
| Elhelyezés | Platózár |
5.325 Ft
Vizeskanna, 5 literes, műanyag csappal, fehér
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: UEU012BD4
5.325 Ft
Bünte Safety box, kapcsolófej zár tartó
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 14905
| Használat: | Tartó konzol |
5.325 Ft