Wiltec alumínium rámpa, összehajtható, 274 cm, 400 kg teherbírás
WTLeírás és Paraméterek
| Nettó tömeg kg-ban | 20,0000 |
|---|---|
| Csomag: magasság mm-ben | 162 |
| Csomag: Hossz mm-ben | 1420 |
| Csomag: szélesség mm-ben | 475 |
| Anyaga | Alumínium |
| Felhasználási terület | Motor-, Quad rámpa |
| Hosszúság | 150-200 cm |
| Kivitel | 1x összehajtható |
| Teherbírás | 0-400 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Akik ezt a terméket megvették, az alábbi termékeket vásárolták még
Wiltec alumínium rámpa, egyenes, 220 cm, 340 kg teherbírás
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 30184
49.765 Ft
Wiltec alumínium rámpa, összehajtható, 310 cm, 540 kg teherbírás
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 30189
117.835 Ft
Aluminium felhajtó rámpa 161 cm 2025 kg teherbírás
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 30200
154.025 Ft
Knott alumínium rámpa pár, egyenes, 200 cm, 1000 kg teherbírás
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 405922.002
150.415 Ft
Wiltec alumínium rámpa, összehajtható, 230 cm, 680 kg teherbírás
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 30192
86.055 Ft
Wiltec aluminium rámpa 226 cm 340 kg teherbírás
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 30108
72.185 Ft
Knott alumínium rámpa pár, egyenes, 250 cm, 1000 kg teherbírás
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 405922.003
188.965 Ft
Wiltec alumínium rámpa, összehajtható, 220 cm, 340 kg teherbírás
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 30193
80.335 Ft
AL-KO aluminium felhajtó rámpa, ráfekvő csatlakozással, 250 cm 1250 kg teherbírás
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 1224717
165.425 Ft
AL-KO aluminium felhajtó rámpa, beakasztós csatlakozással, 250 cm 1250 kg teherbírás
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 1224715
165.425 Ft
Paraméterek
| Anyaga | Alumínium |
| Felhasználási terület | Motor-, Quad rámpa |
| Hosszúság | 150-200 cm |
| Kivitel | 1x összehajtható |
| Teherbírás | 0-400 kg |
