Keresés
AL-KO 2051, 2361 típusú fékszerkezethez tolató automatika rugó (visszahúzó)
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 2187370003
1.105 Ft
AL-KO szakadókötél kampóval, 1 méter, gyári
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 368605
1.725 Ft
AL-KO biztonsági kötél, fék nélküli utánfutóhoz
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 1236099
2.855 Ft
AL-KO gumiharang 351ZA, AKS1300, AKS2000, AKS2004, AKS3004 fékvezérlőre
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 607133
2.925 Ft
AL-KO gumiharang 60S/2 vagy 90S/3 fékvezérlőre
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 2073890210
3.235 Ft
AL-KO gumiharang 161S vagy 251S fékvezérlőre
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 366356
4.565 Ft
AL-KO 60S/2-90S/3 vonófej persely készlet - 35 mm tolórúdhoz, gyári
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 1210678
5.995 Ft
AL-KO fékbowden nippel-gomba 350 mm/546 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 247281
| Kivitel | AL-KO nippel-gomba |
| Bowdenház hossz. | 350mm |
| Bowden teljes hossz. | 546mm |
6.825 Ft
AL-KO fékbowden nippel-gomba 530 mm/726 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 247282
| Kivitel | AL-KO nippel-gomba |
| Bowdenház hossz. | 530mm |
| Bowden teljes hossz. | 726mm |
6.825 Ft
AL-KO fékbowden nippel-gomba 770 mm/966 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 247283
| Kivitel | AL-KO nippel-gomba |
| Bowdenház hossz. | 770mm |
| Bowden teljes hossz. | 966mm |
6.825 Ft
AL-KO fékbowden nippel-gomba 890 mm/1086 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 247284
| Kivitel | AL-KO nippel-gomba |
| Bowdenház hossz. | 890mm |
| Bowden teljes hossz. | 1086mm |
6.825 Ft
AL-KO fékbowden nippel-gomba 1020 mm/1216 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 247285
| Kivitel | AL-KO nippel-gomba |
| Bowdenház hossz. | 1020mm |
| Bowden teljes hossz. | 1216mm |
6.825 Ft
AL-KO 2051 - 2361 tolató automatika kar - bal
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 571386
7.125 Ft
AL-KO 2051 - 2361 tolató automatika kar - jobb
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 571387
7.125 Ft
AL-KO fékbowden nippel-gomba 1130mm/1326 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 247286
| Kivitel | AL-KO nippel-gomba |
| Bowdenház hossz. | 1130mm |
| Bowden teljes hossz. | 1326mm |
7.405 Ft
AL-KO fékbowden nippel-gomba 1320 mm/1516 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 247287
| Kivitel | AL-KO nippel-gomba |
| Bowdenház hossz. | 1320mm |
| Bowden teljes hossz. | 1516mm |
7.405 Ft
AL-KO rugókészlet 2051/2361 fékszerkezethez- 10 részes
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 1360922
7.575 Ft
Persely készlet AL-KO 30S/2, 60S/2, 90S/1-2-3, régi kivitel
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 1210679
7.635 Ft
AL-KO kapcsolófej 750 kg zártszelvény 60mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 1224743
7.955 Ft