Keresés
AL-KO fékbowden nippel-gomba 1430 mm/1626 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 247288
| Kivitel | AL-KO nippel-gomba |
| Bowdenház hossz. | 1430mm |
| Bowden teljes hossz. | 1626mm |
8.545 Ft
AL-KO fékbowden nippel-gomba 1620 mm/1816 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 247289
| Kivitel | AL-KO nippel-gomba |
| Bowdenház hossz. | 1620mm |
| Bowden teljes hossz. | 1816mm |
8.545 Ft
AL-KO fékbowden nippel-gomba 1790 mm/1986 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 247290
| Kivitel | AL-KO nippel-gomba |
| Bowdenház hossz. | 1790mm |
| Bowden teljes hossz. | 1986mm |
8.545 Ft
AL-KO 120SR, 131R, 60S, 90S, 161R, 161S, rugóerő tároló
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 2075020601
8.835 Ft
AL-KO fékbowden nippel-menet 350 mm/560 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 299707
| Kivitel | AL-KO nippel-menet |
| Bowdenház hossz. | 350mm |
| Bowden teljes hossz. | 560mm |
9.225 Ft
AL-KO fékbowden nippel-menet 530mm/740 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 299708
| Kivitel | AL-KO nippel-menet |
| Bowdenház hossz. | 530mm |
| Bowden teljes hossz. | 740mm |
9.225 Ft
AL-KO fékbowden nippel-menet 770mm/980 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 299709
| Kivitel | AL-KO nippel-menet |
| Bowdenház hossz. | 770mm |
| Bowden teljes hossz. | 980mm |
9.485 Ft
AL-KO fékbowden nippel-menet 890 mm/1100 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 299710
| Kivitel | AL-KO nippel-menet |
| Bowdenház hossz. | 890mm |
| Bowden teljes hossz. | 1100mm |
9.685 Ft
AL-KO fékbowden nippel-menet 1020 mm/1230 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 299711
| Kivitel | AL-KO nippel-menet |
| Bowdenház hossz. | 1020mm |
| Bowden teljes hossz. | 1230mm |
9.945 Ft
AL-KO fékbowden nippel-menet 1130mm/1340 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 299712
| Kivitel | AL-KO nippel-menet |
| Bowdenház hossz. | 1130mm |
| Bowden teljes hossz. | 1340mm |
9.945 Ft
AL-KO fékbowden nippel-menet 1320 mm/1530 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 299713
| Kivitel | AL-KO nippel-menet |
| Bowdenház hossz. | 1320mm |
| Bowden teljes hossz. | 1530mm |
9.945 Ft
AL-KO gumiharang 2,8VB, 3,5VB, 351S, 351VB , 3500AE fékvezérlőre
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 21726605
10.055 Ft
AL-KO kapcsolófej 750 kg - kapcsolófej 70 zártsz.
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 1367028
10.295 Ft
AL-KO kapcsolófej 750 kg zártszelvény 50mm, 4 furatos
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 1224339
10.305 Ft
AL-KO kapcsolófej 750 kg zártsz. 60 mm/furattáv. 57 mm
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 1224342
10.305 Ft
AL-KO fékbowden nippel-menet 1430 mm/1640 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 299714
| Kivitel | AL-KO nippel-menet |
| Bowdenház hossz. | 1430mm |
| Bowden teljes hossz. | 1640mm |
10.665 Ft
AL-KO 161S , 251S, 251G vonófej persely készlet, gyári
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 1210131
12.145 Ft
Compactcsapágy SET 2051
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 1224801
| Tengely átmérő | 34 mm |
| Külső átmérő | 64 mm |
| Fékszerkezet | AL-KO 2051 |
13.375 Ft
AL-KO fékbowden nippel-menet 1620 mm/183 0mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 299715
| Kivitel | AL-KO nippel-menet |
| Bowdenház hossz. | 1620mm |
| Bowden teljes hossz. | 1830mm |
14.065 Ft
AL-KO 251S, 160SR, 200SR, 250S, 2.0 rugóerő tároló
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 2077050601
14.865 Ft