Keresés
Knott 900, kézi csörlő, max. 900 kg, 7 méter hevederrel
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X0017.311
45.995 Ft
AL-KO orrkerék 200x50 mm-es kerékkel, Ø60 mm - 500 kg
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 243888
| Teherbírás | 500 kg |
| Külső csőátmérő | 60 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
47.805 Ft
AutoHak AH-1 USA, amerikai tipusú vonóhorog konzol , 51/51 mm zártszelvény profillal, 3500 kg teherbírás
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 5HKOULE US
48.065 Ft
Knott orrkerék 205x50 mm-es, manuálisan felhajtható kerékkel - 150 kg
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6D5304.001
| Teherbírás | 150 kg |
| Külső csőátmérő | 70x70 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
48.385 Ft
CEE, H07RN-F, hosszabbítókábel, 30 m, 3x1,5 mm²
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 373536
48.975 Ft
CEE, H07RN-F, hosszabbítókábel, 30 m, 3x2,5 mm²
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 373536DE
48.975 Ft
CEE, H07RN-F, hosszabbító kábel, 20M, 5x2.5mm²
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 373934DE
50.135 Ft
CEE, H07RN-F, hosszabbítókábel 30 m, CEE szögletes csatlakozóval + Schuko aljzat, 3x2,5 mm²
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 373546DE
50.295 Ft
ProPlus orrkerék 220x50 mm-es, automata felhajtható kerékkel - 500 kg
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 341505V04
| Teherbírás | 500 kg |
| Külső csőátmérő | 60 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
50.755 Ft
AutoHak AH-4 USA, amerikai tipusú vonóhorog konzol , 51/51 mm zártszelvény profillal, 3500 kg teherbírás
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 5HKOULE US/PR
51.635 Ft
XPOtool 2000 elektromos csörlő, 12,5m drótkötéllel
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 63491
52.575 Ft
Knott orrkerék 220x70 mm-es kerékkel, elfordítható kivitel - 150 kg
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6D7048.001
| Teherbírás | 150 kg |
| Külső csőátmérő | 48 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
52.845 Ft
CEE, H07RN-F, kábeldob 25 m, 3x1,5 mm² (2x Schuko + 1x CEE)
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 373846
54.165 Ft
Lakókocsi és lakóautó takaróponyva, 5,0M 300 cm
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 610272
55.895 Ft
KNOTT tandem inox sárvédő - 1500 / 240
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X1486.001
| Szélesség: | 240mm |
| Hosszúság: | 1500mm |
| Magasság: | 410mm |
56.035 Ft
Knott orrkerék 205x50 mm-es kerékkel, Ø50 mm - 150 kg
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6D6559B002
| Teherbírás | 150 kg |
| Külső csőátmérő | 50 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
56.225 Ft
Lakókocsi és lakóautó takaróponyva, 5,5M 300cm
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 610273
57.065 Ft