Keresés
ProPlus kapcsolófej zárbetét, univerzális
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 341310S
| Használat: | Univerzális zár, le- , és felakasztott állapothoz |
1.955 Ft
Knott utánfutó ajtózár szett, ellendarabbal
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: knottsrbset
| Elhelyezés | Platózár |
1.985 Ft
SPP UZ-01A zsanér talp O13 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: UZ01B
| Elhelyezés | Zsanér talp |
| Csap átmérő | Ø13 mm |
2.085 Ft
Orr görgő 3"
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X1064.012
| Magasság: | 72mm |
| Külső ármérő: | 73mm |
| Átmérő középen: | 49mm |
| Furat átmérő: | 14,5mm |
2.105 Ft
Orr görgő 3"
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X1064.013
| Magasság: | 72mm |
| Külső ármérő: | 73mm |
| Átmérő középen: | 49mm |
| Furat átmérő: | 14,5mm |
2.105 Ft
Lapzsanér fix ajtóhoz
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 80316110
| Elhelyezés | Komplett zsanér |
2.135 Ft
ProPlus rendszámtábla bilincs, 4 db-os rugókészlet
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 342122V01
2.205 Ft
Zsanér ajtóhoz, hajlított, horganyzott
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 80324100
| Elhelyezés | Komplett zsanér |
2.285 Ft