Keresés
Knott bilincs orrkerékhez, támasztólábhoz, Ø48 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X1097.001
| Külső csőátmérő | 48 mm |
2.395 Ft
KNOTT Ajtópánt Ø16 mm 260 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6S5738.002
| Elhelyezés | Zsanér pánt |
| Csap átmérő | Ø16 mm |
2.455 Ft
Lapzsanér fix ajtóhoz
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 80312110
| Elhelyezés | Komplett zsanér |
2.495 Ft
KNOTT lopásgátló gömb, univerzális
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 203467.001
| Használat: | Lopásgátló gömb, leakasztott utánfutóhoz |
2.515 Ft
Orr görgő 4"
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X1064.014
| Magasság: | 95mm |
| Külső ármérő: | 87mm |
| Átmérő középen: | 50mm |
| Furat átmérő: | 14,5mm |
2.515 Ft
KNOTT Orr görgő 4"
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X1064.030
| Magasság: | 95mm |
| Külső ármérő: | 87mm |
| Átmérő középen: | 50mm |
| Furat átmérő: | 14,5mm |
2.515 Ft
KNOTT Ívgörgő 4"
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X1065.002
| Külső ármérő: | 130mm |
| Furat átmérő: | 14mm |
| Szélesség: | 40mm |
2.515 Ft
KNOTT Végtölcsér 4"
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X1066.004
| Külső ármérő: | 130mm |
| Furat átmérő: | 14mm |
| Szélesség: | 40mm |
2.585 Ft
Bilincs felfogató cuppánt csavar készlet (60 mm belső szélesség)
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 341535V01
| Külső csőátmérő | 60 mm |
2.655 Ft
KNOTT Ajtópánt Ø16 mm 310mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6S5738.001
| Elhelyezés | Zsanér pánt |
| Csap átmérő | Ø16 mm |
2.675 Ft