Kerékcsapágyak
Kompakt csapágykészlet, AL-KO 30/60x37 mm
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 342814V02
7.505 Ft
Kúpos csapágy készlet AL-KO 2035/2050/2051 tengelyhez
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 342812V01
7.995 Ft
Kompakt csapágykészlet, univerzális 34/64x37mm
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 342814
8.305 Ft
AL-KO, KNOTT csapágyszett 34 x 64 x 37 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 10018748
| Tengely átmérő | 34 mm |
| Külső átmérő | 64 mm |
| Fékszerkezet | KNOTT F160,F200 |
8.485 Ft
AL-KO, KNOTT csapágyszett 39 x 72 x 37 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 10018747
| Tengely átmérő | 39 mm |
| Külső átmérő | 72 mm |
| Fékszerkezet | KNOTT F200 |
8.495 Ft
Kompakt gördülőcsapágy 42/80x42 mm AL-KO-hoz
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 342810V03
9.465 Ft
Kompakt csapágy szett 39/72×37 mm univerzális
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 342814V01
9.525 Ft
Kompakt csapágy 30/60x37 mm, AL-KO tengelyhez
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 342810V02
10.205 Ft
Kompakt csapágykészlet, AL-KO 42/80x42 mm
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 342814V03
11.235 Ft
Compact csapágy SET 1637
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 1 224 800
| Tengely átmérő | 30 mm |
| Fékszerkezet | AL-KO 1636, 1637 |
12.495 Ft
Compactcsapágy SET 2051
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 1224801
| Tengely átmérő | 34 mm |
| Külső átmérő | 64 mm |
| Fékszerkezet | AL-KO 2051 |
13.375 Ft
KNOTT kompakt csapágy - 72mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X0500.007
| Tengely átmérő | 39 mm |
| Külső átmérő | 72 mm |
| Fékszerkezet | KNOTT F200 |
14.445 Ft
AL-KO gyári csapágyszett 34 x 64 x 37 mm
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 1224803
| Tengely átmérő | 39 mm |
| Külső átmérő | 72 mm |
| Fékszerkezet | AL-KO 2051 |
16.185 Ft