ProPlus
ProPlus kapcsolófej zár, lakat nélkül, bordó, univerzális
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 341325PM
| Használat: | Univerzális zár, leakasztott állapothoz |
6.805 Ft
Plus tömör orrkerék pótkerék Ø260 mm, szélessége 85 mm, Ø20 tengelymérettel
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 341554PU
6.935 Ft
Összecsukható horgony, 0,7 kg, tojás alakú fejjel
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: SF_491007
7.015 Ft
ProPlus hátsó ködlámpa, 100x81 mm 19LED
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 343633
| Technológia: | LED |
7.055 Ft
ProPlus tolatólámpa 100x81mm 19LED
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 343634
| Technológia: | LED |
7.055 Ft
Proplus automata spanifer, 3,5 méter, 320kg
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 320283
7.135 Ft
ProPlus 7 pólusú hosszabbító kábel ( 7 pólusú dugvilla - 7 pólusú dugvilla), 5 méter
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 343540V02
7.215 Ft
Proplus kapcsolófej zár, biztonsági gömb, univerzális
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 341328
| Használat: | Univerzális zár, leakasztott állapothoz |
7.265 Ft
Kompakt gördülőcsapágy 39/72x37mm univerzális
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 342810V01
7.355 Ft
Varrócérna (erős) vitorlához, tűvel, 120 m
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: SF_959001
7.405 Ft
Kúpos csapágy készlet AL-KO 1636/1637 tengelyhez
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 342812
7.425 Ft
Kompakt csapágykészlet, AL-KO 30/60x37 mm
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 342814V02
7.505 Ft
Varrócérna (erős) vitorlához, tűvel, 60 m
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: SF_959003
7.535 Ft
ProPlus nyitható kapcsolófej zár, lakat nélkül, univerzális
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 341324
| Használat: | Univerzális zár, le- , és felakasztott állapothoz |
7.685 Ft
Adapterkábel 40 cm, 3x2,5 mm², UK dugóról CEE-re
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 373522DE
7.695 Ft
AL-KO fékbowden szem-menet 1620 mm/1845 mm régi tipus
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 341308V37
| Kivitel | AL-KO szem-menet (régi tipusú fékhez) |
| Bowdenház hossz. | 1620mm |
| Bowden teljes hossz. | 1845mm |
7.725 Ft
AL-KO fékbowden szem-menet 1820 mm/2045 mm régi tipus
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 341308V38
| Bowdenház hossz. | 1820mm |
| Bowden teljes hossz. | 2045mm |
7.725 Ft
Adapterkábel, 150 cm, 3x2,5 mm², CEE dugóról Schuko aljzatra
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 373530DE
7.745 Ft