ProPlus
ProPlus állítható fém ponyvatartó konzol, 100–155 cm
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 340914V01
7.855 Ft
CEE, beépíthető dugó, téglalap alakú, fekete
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 373505BK
7.925 Ft
ProPlus hátsó lámpa, 6 funkciós, 222x100mm, bal
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 343624
| Technológia: | Izzós |
7.925 Ft
ProPlus hátsó lámpa, 6 funkciós, 222x100mm, jobb oldali
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 343625
| Technológia: | Izzós |
7.925 Ft
ProPlus orrkerék pótkerék Ø220 mm, szélessége 50 mm, Ø20 tengelymérettel
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 341541v01
7.945 Ft
ProPlus orrkerék pótkerék Ø220 mm, szélessége 65 mm, Ø20 tengelymérettel
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 341541v02
7.945 Ft
ProPlus kapcsolófej zár, lakat nélkül - horganyzott, univerzális
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 341326
| Használat: | Univerzális zár, leakasztott állapothoz |
7.985 Ft
Kúpos csapágy készlet AL-KO 2035/2050/2051 tengelyhez
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 342812V01
7.995 Ft
Stabilizáló támaszláb XL készlet 4 darabos kivitelben
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 361534
8.005 Ft
Adapterkábel, 150cm 3x2,5mm², Schuko csatlakozótól CEE-ig
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 373527DE
8.045 Ft
ProPlus kapcsolófej zár, lakat nélkül, horganyzott, univerzális
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 341325
| Használat: | Univerzális zár, leakasztott állapothoz |
8.075 Ft
USB-port dupla süllyeszthető 2x2100mA 12V/24V
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 450450
8.085 Ft
Adapterkábel 150 cm, 3x2,5 mm², Schuko dugóról CEE szögletes csatlakozóra + Schuko aljzatra
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 373528DE
8.095 Ft
AL-KO fékbowden szem-menet 800 mm/1025 mm régi tipus
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 341308V30
| Kivitel | AL-KO szem-menet (régi tipusú fékhez) |
| Bowdenház hossz. | 800mm |
| Bowden teljes hossz. | 1025mm |
8.105 Ft
AL-KO fékbowden szem-menet 920 mm/1145 mm régi tipus
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 341308V31
| Kivitel | AL-KO szem-menet (régi tipusú fékhez) |
| Bowdenház hossz. | 920mm |
| Bowden teljes hossz. | 1145mm |
8.105 Ft
AL-KO fékbowden szem-menet 1040 mm/1265 mm régi tipus
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 341308V32
| Kivitel | AL-KO szem-menet (régi tipusú fékhez) |
| Bowdenház hossz. | 1040mm |
| Bowden teljes hossz. | 1265mm |
8.105 Ft
AL-KO fékbowden szem-menet 1160 mm/1385 mm régi tipus
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 341308V33
| Kivitel | AL-KO szem-menet (régi tipusú fékhez) |
| Bowdenház hossz. | 1160mm |
| Bowden teljes hossz. | 1385mm |
8.105 Ft
AL-KO fékbowden szem-menet 1320 mm/1545 mm régi tipus
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 341308V34
| Kivitel | AL-KO szem-menet (régi tipusú fékhez) |
| Bowdenház hossz. | 1320mm |
| Bowden teljes hossz. | 1545mm |
8.105 Ft
AL-KO fékbowden szem-menet 1460 mm/1685 mm régi tipus
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 341308V35
| Kivitel | AL-KO szem-menet (régi tipusú fékhez) |
| Bowdenház hossz. | 1460mm |
| Bowden teljes hossz. | 1685mm |
8.105 Ft
AL-KO fékbowden szem-menet 1500 mm/1725 mm régi tipus
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 341308V36
| Kivitel | AL-KO szem-menet (régi tipusú fékhez) |
| Bowdenház hossz. | 1500mm |
| Bowden teljes hossz. | 1685mm |
8.105 Ft
Adapterkábel 40 cm, 3x1,5 mm², svájci dugóról CEE-re
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 373523
8.285 Ft
Kompakt csapágykészlet, univerzális 34/64x37mm
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 342814
8.305 Ft
Külső csónakmotor-takaró ponyva, 76x39x41 cm
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 345410V01
8.315 Ft
Adapterkábel, 40cm 3x2,5mm², svájci csatlakozótól CEE-ig
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 373523DE
8.405 Ft
ProPlus állítható fém ponyvatartó konzol, 152–220 cm
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 340918V01
8.575 Ft