Alkatrészek
KNOTT kapcsolófej 3500 kg cső 50mm - furat Ø 12,5 mm-12,5 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6E0018.004
43.185 Ft
AL-KO 150 V ráfutófék gázrugó
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 690389
| Gyártó | AL-KO |
43.425 Ft
KNOTT Féknélküli agyrész csőtengelyhez FNK 6, 112x5
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6A1134.005
43.765 Ft
KNOTT fékdob 200 Kétcsapágyas 100X4
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 21225-1b02
| Átmérő: | 200 mm |
| Magasság: | 86 mm |
| Osztókör: | 100x4 |
| Fék tipusa: | F200 |
| Csapágy külső Ø: | Ø47/62 mm |
44.005 Ft
KNOTT fékdob 200 Kétcsapágyas 112×5
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 21225-1c02
| Átmérő: | 200 mm |
| Magasság: | 86 mm |
| Osztókör: | 112x5 |
| Fék tipusa: | F200 |
| Csapágy külső Ø: | Ø47/62 mm |
44.005 Ft
KNOTT fékpofa szett komplett 200x50 - gyári
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 47276
44.105 Ft
KNOTT fékdob 250 csapágyazva 112×5
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6B0046.055
| Átmérő: | 250 mm |
| Magasság: | 98 mm |
| Osztókör: | 112x5 |
| Fék tipusa: | F250 |
| Csapágy külső Ø: | Ø72 mm |
45.915 Ft
BPW Peitz PAV/SR 2.0 X / ZAF 2.0-1 ráfutófék gázrugó hosszú löketű kivitel, 2000 kg-ig
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 4014906
46.055 Ft
BPW Peitz PAV/SR 1.3 X ráfutófék gázrugó hosszú löketű kivitel, 1300 kg-ig
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 4014908
46.055 Ft
AL-KO kapcsolófej szett 2700 kg AK270 cső 35 mm /40 mm/ 45 mm/ 50 mm csavarokkal
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 1730083
46.265 Ft
AL-KO kapcsolófej 750 kg - v - alsó - rögzítőkötél nélkül
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 1225712
46.505 Ft
AL-KO kapcsolófej 3500 kg AK351 cső 60 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 1222636
46.755 Ft
KNOTT kapcsolófej 3500 kg cső 60mm - furat Ø 14 mm-14 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6E0077.002
46.805 Ft
AL-KO 161S, 251S kézifékkar, alsó beépítésű fékvezérlőhöz
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 220097
47.105 Ft
AL-KO 161S, 251S kézifékkar, felső beépítésű fékvezérlőhöz
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 220098
47.105 Ft
AL-KO 251G, 251S kézifékkar, alsó beépítésű fékvezérlőhöz
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 220099
47.105 Ft