KNOTT
KNOTT fékdob 200 Kétcsapágyas 112×5
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 21225-1c02
| Átmérő: | 200 mm |
| Magasság: | 86 mm |
| Osztókör: | 112x5 |
| Fék tipusa: | F200 |
| Csapágy külső Ø: | Ø47/62 mm |
44.005 Ft
Knott 1150, kézi csörlő, max. 1150 kg, 10 méter drótkötéllel
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X0017.209
44.005 Ft
KNOTT fékpofa szett komplett 200x50 - gyári
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 47276
44.105 Ft
KNOTT fékdob 250 csapágyazva 112×5
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6B0046.055
| Átmérő: | 250 mm |
| Magasság: | 98 mm |
| Osztókör: | 112x5 |
| Fék tipusa: | F250 |
| Csapágy külső Ø: | Ø72 mm |
45.915 Ft
Knott 900, kézi csörlő, max. 900 kg, 7 méter hevederrel
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X0017.311
45.995 Ft
KNOTT kapcsolófej 3500 kg cső 60mm - furat Ø 14 mm-14 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6E0077.002
46.805 Ft
Knott orrkerék 205x50 mm-es, manuálisan felhajtható kerékkel - 150 kg
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6D5304.001
| Teherbírás | 150 kg |
| Külső csőátmérő | 70x70 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
48.385 Ft
KNOTT fékdob 200 csapágyazva 98×4
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6A2267.021
| Átmérő: | 200 mm |
| Magasság: | 72 mm |
| Osztókör: | 98x4 |
| Fék tipusa: | F200 |
| Csapágy külső Ø: | Ø64 mm |
48.755 Ft
Knott orrkerék 220x70 mm-es kerékkel, elfordítható kivitel - 150 kg
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6D7048.001
| Teherbírás | 150 kg |
| Külső csőátmérő | 48 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
52.845 Ft
KNOTT tandem inox sárvédő - 1500 / 240
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X1486.001
| Szélesség: | 240mm |
| Hosszúság: | 1500mm |
| Magasság: | 410mm |
56.035 Ft
Knott orrkerék 205x50 mm-es kerékkel, Ø50 mm - 150 kg
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6D6559B002
| Teherbírás | 150 kg |
| Külső csőátmérő | 50 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
56.225 Ft
Knott 1150, kézi csörlő, max. 1150 kg, 7 méter hevederrel
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 40399
59.905 Ft
Knott orrkerék 210x50 mm-es kerékkel, elfordítható kivitel - 500 kg
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6D7983.001
| Teherbírás | 500 kg |
| Külső csőátmérő | 50 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
59.915 Ft
KNOTT Féknélküli agyrész csőtengelyhez FNK6 112X5
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6A1898.010
61.685 Ft