KNOTT
Knott 450, kézi csörlő, max. 450 kg, 7 méter hevederrel
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X0017.210
25.115 Ft
KNOTT horganyzott tandem sárvédő - 1500 / 240
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X0570.003
| Szélesség: | 240mm |
| Hosszúság: | 1500mm |
| Magasság: | 410mm |
25.115 Ft
KNOTT horganyzott tandem sárvédő - 1500 / 260
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X0570.004
| Szélesség: | 260mm |
| Hosszúság: | 1500mm |
| Magasság: | 410mm |
25.115 Ft
KNOTT horganyzott tandem sárvédő - 1500 / 260
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X0570.008
| Szélesség: | 260mm |
| Hosszúság: | 1500mm |
| Magasság: | 410mm |
25.115 Ft
KNOTT FNK23 féknélküli kerékagy csapágyazva
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6A7861.102
25.305 Ft
Knott KF 7,5 ráfutófék gázrugó
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 870003
| Gyártó | KNOTT |
25.315 Ft
Knott FNK6W féknélküli kerékagy csapágyazva
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6B0724.010
25.635 Ft
Knott KF27 / KFG30 ráfutófék gázrugó
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X0072.004
| Gyártó | KNOTT |
26.265 Ft
Knott KHV30 / AZE25 ráfutófék gázrugó
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X0072.008
| Gyártó | KNOTT |
26.265 Ft
Knott KFG30 / KFGL35 / KFL35 / KFZ35D1 ráfutófék gázrugó
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X0072.015
| Gyártó | KNOTT |
26.265 Ft
Knott KF27B / KFG27 / KFG30 ráfutófék gázrugó
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 870039.14
| Gyártó | KNOTT |
26.855 Ft
KNOTT FNK14 féknélküli kerékagy csapágyazva
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6B1383.026
27.755 Ft
Utánfutó komplett kerék, 8" 4.00x8,100x4, ET0
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X0698.035
27.935 Ft
KNOTT fékdob 160 csapágy 100×4
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6A2266.010
| Átmérő: | 160 mm |
| Magasság: | 90 mm |
| Osztókör: | 100x4 |
| Fék tipusa: | F160 |
| Csapágy külső Ø: | Ø64 mm |
27.975 Ft
KNOTT Féknélküli agyrész csőtengelyhez 100X4
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6A2540.005
28.645 Ft
KNOTT Féknélküli agyrész csőtengelyhez 112X5
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6A2540.004
28.695 Ft
Knott 450, kézi csörlő, max. 450 kg, 10 méter drótkötéllel
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X0017.207
29.645 Ft
Knott orrkerék pótkerék Ø280 mm, szélessége 66 mm, Ø20 tengelymérettel
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6D5615.001
30.335 Ft
KNOTT fékdob 200 csapágyazva 112×5
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 26980C02
| Átmérő: | 200 mm |
| Magasság: | 72 mm |
| Osztókör: | 112x5 |
| Fék tipusa: | F200 |
| Csapágy külső Ø: | Ø64 mm |
30.535 Ft
KNOTT fékdob 200 csapágyazva 100×4
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6A2267.018
| Átmérő: | 200 mm |
| Magasság: | 72 mm |
| Osztókör: | 100x4 |
| Fék tipusa: | F200 |
| Csapágy külső Ø: | Ø64 mm |
30.535 Ft
Knott orrkerék 220x70 mm-es kerékkel, Ø60 mm - 250 kg
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X1699.002
| Teherbírás | 250 kg |
| Külső csőátmérő | 60 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
30.535 Ft