KNOTT
Knott orrkerék 225x70 mm-es kerékkel, Ø48 mm - 200 kg
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6D6303.001
| Teherbírás | 200 kg |
| Külső csőátmérő | 48 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
32.725 Ft
Knott KFG35 ráfutófék gázrugó 3500 kg-ig
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X0072.006
| Gyártó | KNOTT |
32.985 Ft
KNOTT inox sárvédő - 660 / 200
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X1485.001
| Szélesség: | 200mm |
| Hosszúság: | 660mm |
| Magasság: | 345mm |
34.655 Ft
KNOTT féknélküli agyrész csőtengelyhez 130X4 (Skoda)
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6A2540.003
34.745 Ft
KNOTT Féknélküli agyrész csőtengelyhez 160X4 (Wartburg)
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6A2540.007
34.745 Ft
KNOTT kapcsolófej 3000 kg cső 50mm - furat Ø 14 mm-14 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6E0350.301
35.245 Ft
KNOTT kapcsolófej 3000 kg cső 50mm - furat Ø 12,5 mm-12,5 mm
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6E0350.302
35.245 Ft
Utánfutó komplett kerék, 10" 5.00x10C,100x4, ET0
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X0698.023
35.635 Ft
Knott 900, kézi csörlő, max. 900 kg, 10 méter hevederrel
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X0017.211
35.955 Ft
KNOTT inox sárvédő - 750 / 240
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X1485.002
| Szélesség: | 240mm |
| Hosszúság: | 750mm |
| Magasság: | 390mm |
35.955 Ft
KNOTT kapcsolófej 3500 kg cső 50mm - furat Ø 14,5 mm-12,5 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 8802529X
36.645 Ft
Knott KF7,5, KF13, KF20, KF27, KF30 kézifékkar fogas koszorúval
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6J1214.001
36.865 Ft
Knott orrkerék 200x60 mm-es, automata felhajtható kerékkel - 250 kg
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X1699.003
| Teherbírás | 250 kg |
| Külső csőátmérő | 60 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
37.765 Ft
KNOTT kapcsolófej 3500 kg cső 50mm - furat Ø 14,5 mm-14,5 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 8802539X
39.305 Ft
KNOTT fékdob 200 10" csapágyazva 112×5 ET0
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6A2582.017
| Átmérő: | 200 mm |
| Magasság: | 100 mm |
| Osztókör: | 112x5 |
| Fék tipusa: | F200 |
| Csapágy külső Ø: | Ø72 mm |
39.615 Ft
Knott 900, kézi csörlő, max. 900 kg, 10 méter drótkötéllel
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X0017.208
41.385 Ft
KNOTT kapcsolófej 3500 kg cső 50mm - furat Ø 12,5 mm-12,5 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6E0018.004
43.185 Ft
Knott 1150, kézi csörlő, max. 1150 kg, 10 méter hevederrel
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X0017.212
43.185 Ft
KNOTT Féknélküli agyrész csőtengelyhez FNK 6, 112x5
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6A1134.005
43.765 Ft
KNOTT fékdob 200 Kétcsapágyas 100X4
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 21225-1b02
| Átmérő: | 200 mm |
| Magasság: | 86 mm |
| Osztókör: | 100x4 |
| Fék tipusa: | F200 |
| Csapágy külső Ø: | Ø47/62 mm |
44.005 Ft