KNOTT
KNOTT Bordás kerék 5"
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X1067.027
| Külső ármérő: | 128mm |
| Furat átmérő: | 22mm |
| Szélesség: | 75mm |
4.245 Ft
Knott gumiharang KF30 vagy KFG35 fékvezérlőre
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6J1324.001
4.405 Ft
Knott öntvény talpas bilincs orrkerékhez, támasztólábhoz, Ø48 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6F5121.001
| Külső csőátmérő | 48 mm |
4.455 Ft
Knott csörlő burkolat, 450 kg-os csörlőre
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X1238.001
4.565 Ft
Knott csörlő burkolat, 900 kg, 1135 kg- os csörlőkre
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X1238.002
4.935 Ft
KNOTT Hajógerinc görgő 5"
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X1064.039
| Magasság: | 133mm |
| Külső ármérő: | 79mm |
| Átmérő középen: | 58,5mm |
| Furat átmérő: | 17mm |
5.185 Ft
KNOTT fékbowden nippel-gomba 1030mm/1220mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 980202.11
| Bowdenház hossz. | 1030mm |
| Bowden teljes hossz. | 1220mm |
5.235 Ft
Knott gumiharang KFG35, IforWilliams fékvezérlőre
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 501083.001
5.265 Ft
KNOTT műanyag sárvédő R13 - 13"
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6A6092.002
| Szélesség: | 180mm |
| Hosszúság: | 680mm |
| Magasság: | 335mm |
5.545 Ft
KNOTT VG-7L Kerékcsapágy kúpgörgős (30204)
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X0500.005
| Fékszerkezet | KNOTT F160,F200 |
5.545 Ft
KNOTT fékbowden nippel-gomba 1990 mm/2180 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 980202.21
| Kivitel | KNOTT nippel-gomba |
| Bowdenház hossz. | 1990mm |
| Bowden teljes hossz. | 2180mm |
5.755 Ft
Knott orrkerék pótkerék Ø205 mm, szélessége 50 mm, Ø20 tengelymérettel
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6D5024.001
5.915 Ft