KNOTT
KNOTT fékbowden nippel-menet 1430 mm/1640 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 33921-1.16
| Kivitel | KNOTT nippel-menet |
| Bowdenház hossz. | 1430mm |
| Bowden teljes hossz. | 1640mm |
7.215 Ft
KNOTT fékbowden nippel-menet 1530 mm/1740 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 33921-1.17
| Kivitel | KNOTT nippel-menet |
| Bowdenház hossz. | 1530mm |
| Bowden teljes hossz. | 1740mm |
7.215 Ft
KNOTT fékbowden nippel-menet 1630 mm/1840 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 33921-1.18
| Kivitel | KNOTT nippel-menet |
| Bowdenház hossz. | 1630mm |
| Bowden teljes hossz. | 1840mm |
7.215 Ft
Knott TL-48 támasztóláb, 550 mm, Ø48 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6D5749.007
7.215 Ft
KNOT VG-7L Kerékcsapágy kúpgörgős (30206)
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X0500.006
| Fékszerkezet | KNOTT F160,F200 |
7.215 Ft
KNOTT kompakt csapágy - 64mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X0500.009
| Tengely átmérő | 34 mm |
| Külső átmérő | 64 mm |
| Fékszerkezet | KNOTT F160,F200 |
7.215 Ft
KNOTT műanyag sárvédő R14 - 14"
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X0744.004
| Szélesség: | 220mm |
| Hosszúság: | 750mm |
| Magasság: | 330mm |
7.215 Ft
KNOTT Hajógerinc görgő 8"
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X1064.004
| Magasság: | 194mm |
| Külső ármérő: | 90mm |
| Átmérő középen: | 61mm |
| Furat átmérő: | 17mm |
7.215 Ft
Hajógerinc görgő 8"
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X1064.031
| Magasság: | 194mm |
| Külső ármérő: | 90mm |
| Átmérő középen: | 61mm |
| Furat átmérő: | 17mm |
7.215 Ft
KNOTT fékbowden nippel-gomba 1330 mm/1520 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 980202.15
| Kivitel | KNOTT nippel-gomba |
| Bowdenház hossz. | 1330mm |
| Bowden teljes hossz. | 1520mm |
7.215 Ft
KNOTT fékbowden nippel-gomba 1430 mm/1620 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 980202.16
| Kivitel | KNOTT nippel-gomba |
| Bowdenház hossz. | 1330mm |
| Bowden teljes hossz. | 1520mm |
7.215 Ft
KNOTT fékbowden nippel-gomba 1530 mm/1720 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 980202.17
| Kivitel | KNOTT nippel-gomba |
| Bowdenház hossz. | 1530mm |
| Bowden teljes hossz. | 1720mm |
7.215 Ft
KNOTT fékbowden nippel-gomba 1630 mm/1820 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 980202.18
| Kivitel | KNOTT nippel-gomba |
| Bowdenház hossz. | 1630mm |
| Bowden teljes hossz. | 1820mm |
7.215 Ft
Knott bilincs orrkerékhez, Ø60 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6F0095.001
| Külső csőátmérő | 60 mm |
7.275 Ft
Knott KF7,5-20 ráfutófék gázrugó tartó
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6J1009.001
| Gyártó | KNOTT |
7.485 Ft
Knott TL-48 támasztóláb, 650 mm, Ø48 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6D5749.009
7.755 Ft
Knott TL-48 támasztóláb, 750 mm, Ø48 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6D5749.011
8.105 Ft
Hajógerinc görgő 10"
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X1064.005
| Magasság: | 190mm |
| Külső ármérő: | 90mm |
| Átmérő középen: | 61mm |
| Furat átmérő: | 17mm |
8.105 Ft
KNOTT fékbowden közösítő 2 tengelyes utánfutóhoz
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 409907.001
9.015 Ft
Knott orrkerék pótkerék Ø220 mm, szélessége 70 mm, Ø20 tengelymérettel
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6D5254.001
9.015 Ft
KNOTT fékbowden nippel-gomba 1830 mm/2020 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 980202.23
| Kivitel | KNOTT nippel-gomba |
| Bowdenház hossz. | 1830mm |
| Bowden teljes hossz. | 2020mm |
9.015 Ft