KNOTT
Knott orrkerék pótkerék Ø200 mm, szélessége 40 mm, Ø20 tengelymérettel
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6D6690.002
5.915 Ft
Knott Stabifix KS25, Stabifix KS35 dörzsbetét
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 209297.002
6.305 Ft
KNOTT horganyzott sárvédő - 712 / 240
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6A5229.001
| Szélesség: | 240mm |
| Hosszúság: | 712mm |
| Magasság: | 382mm |
6.465 Ft
KNOTT horganyzott sárvédő - 712 / 240
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6A5230.001
| Szélesség: | 240mm |
| Hosszúság: | 712mm |
| Magasság: | 382mm |
6.465 Ft
Hajógerinc görgő 5"
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X1064.026
| Magasság: | 197mm |
| Külső ármérő: | 121mm |
| Átmérő középen: | 70mm |
| Furat átmérő: | 17mm |
6.465 Ft
KNOTT fékbowden nippel-gomba 430 mm/620 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 980202.01
| Kivitel | KNOTT nippel-gomba |
| Bowdenház hossz. | 430mm |
| Bowden teljes hossz. | 620mm |
6.465 Ft
KNOTT fékbowden nippel-gomba 530 mm/720 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 980202.02
| Kivitel | KNOTT nippel-gomba |
| Bowdenház hossz. | 530mm |
| Bowden teljes hossz. | 720mm |
6.465 Ft
KNOTT fékbowden nippel-gomba 630 mm/820 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 980202.03
| Kivitel | KNOTT nippel-gomba |
| Bowdenház hossz. | 630mm |
| Bowden teljes hossz. | 820mm |
6.465 Ft
KNOTT fékbowden nippel-gomba 730 mm/920 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 980202.06
| Kivitel | KNOTT nippel-gomba |
| Bowdenház hossz. | 730mm |
| Bowden teljes hossz. | 920mm |
6.465 Ft
KNOTT fékbowden nippel-gomba 830 mm/1020 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 980202.07
| Kivitel | KNOTT nippel-gomba |
| Bowdenház hossz. | 830mm |
| Bowden teljes hossz. | 1020mm |
6.465 Ft
KNOTT fékbowden nippel-gomba 930 mm/1120 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 980202.09
| Kivitel | KNOTT nippel-gomba |
| Bowdenház hossz. | 930mm |
| Bowden teljes hossz. | 1120mm |
6.465 Ft
KNOTT fékbowden nippel-gomba 1130 mm/1320 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 980202.13
| Kivitel | KNOTT nippel-gomba |
| Bowdenház hossz. | 1130mm |
| Bowden teljes hossz. | 1320mm |
6.465 Ft
KNOTT fékbowden nippel-gomba 1230 mm/1420 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 980202.14
| Kivitel | KNOTT nippel-gomba |
| Bowdenház hossz. | 1230mm |
| Bowden teljes hossz. | 1420mm |
6.465 Ft
KNOTT fékbowden nippel-menet 730 mm /940 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 33921-1.06
| Kivitel | KNOTT nippel-menet |
| Bowdenház hossz. | 730mm |
| Bowden teljes hossz. | 940mm |
6.475 Ft
KNOTT fékbowden nippel-menet 830 mm/1040 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 33921-1.07
| Kivitel | KNOTT nippel-menet |
| Bowdenház hossz. | 830mm |
| Bowden teljes hossz. | 1040mm |
6.475 Ft
KNOTT fékbowden nippel-menet 930 mm/1140 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 33921-1.09
| Kivitel | KNOTT nippel-menet |
| Bowdenház hossz. | 930mm |
| Bowden teljes hossz. | 1140mm |
6.475 Ft
KNOTT fékbowden nippel-menet 1030 mm/1240 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 33921-1.11
| Kivitel | KNOTT nippel-menet |
| Bowdenház hossz. | 1030mm |
| Bowden teljes hossz. | 1240mm |
6.475 Ft
KNOTT fékbowden nippel-menet 1130 mm/1340 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 33921-1.13
| Kivitel | KNOTT nippel-menet |
| Bowdenház hossz. | 1130mm |
| Bowden teljes hossz. | 1340mm |
6.475 Ft
KNOTT fékbowden nippel-menet 1230 mm/1440 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 33921-1.14
| Kivitel | KNOTT nippel-menet |
| Bowdenház hossz. | 1230mm |
| Bowden teljes hossz. | 1440mm |
6.475 Ft
Knott KF27 ráfutófék gázrugó tartó
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 21003593
| Gyártó | KNOTT |
6.855 Ft
Knott rugókészlet 200x50 fékszerkezethez- 6 részes
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: sprset200x50
6.895 Ft
KNOTT műanyag sárvédő R13 - 13"
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X0744.003
| Szélesség: | 200mm |
| Hosszúság: | 660mm |
| Magasság: | 330mm |
7.025 Ft
KNOTT fékbowden nippel-menet 1330 mm/1540 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 33921-1.15
| Kivitel | KNOTT nippel-menet |
| Bowdenház hossz. | 1330mm |
| Bowden teljes hossz. | 1540mm |
7.215 Ft