Felszerelések
ProPlus kapcsolófej zár, lakattal, kék, univerzális
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 341322S
| Használat: | Univerzális zár, leakasztott állapothoz |
10.245 Ft
AL-KO öntvény bilincs orrkerékhez, támasztólábhoz, Ø48
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 249804
| Külső csőátmérő | 48 mm |
10.625 Ft
KNOTT horganyzott sárvédő - 750 / 220
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X0573.004
| Szélesség: | 220mm |
| Hosszúság: | 750mm |
| Magasság: | 390mm |
10.825 Ft
AL-KO műanyag fél sárvédő párban - tandem tengelyhez
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 1213966
| Szélesség: | 220mm |
| Hosszúság: | 340mm |
| Magasság: | 290mm |
11.115 Ft
KNOTT horganyzott sárvédő - 800 / 220
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X0573.005
| Szélesség: | 220mm |
| Hosszúság: | 800mm |
| Magasság: | 415mm |
11.185 Ft
Orrkerék szett, bilinccsel 200x50 mm-es kerékkel, Ø48 mm - 150 kg
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: setspp01
| Teherbírás | 150 kg |
| Külső csőátmérő | 48 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
-15%
XPOtool univerzális kerék zár, max. szélesség 225 mm, univerzális
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 61097
| Használat: | Kerékzár |
11.625 Ft
Knott bilincs orrkerékhez, támasztólábhoz, Ø48 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6F0081.001
| Külső csőátmérő | 48 mm |
11.725 Ft
Knott bilincs bordázott orrkerékhez, támasztólábhoz, Ø48 mm
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6F5052.001
| Külső csőátmérő | 48 mm |
11.725 Ft
Inox furatos lapzsanér
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 80600287
| Elhelyezés | Komplett zsanér |
11.875 Ft
Knott tömlős orrkerék pótkerék Ø260 mm, szélessége 85 mm, Ø20 tengelymérettel
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6D5346.001
11.885 Ft
Winterhoff orrrkerék szett, bilinccsel 200x50 mm-es műanyag kerékkel, Ø48 mm - 150 kg
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 1860904set
| Teherbírás | 150 kg |
| Külső csőátmérő | 48 mm |
| Kerék kivitel | Tömlős gumi műanyag felnivel |
12.005 Ft
Multipa Comfort kapcsolófej zár, lakattal, univerzális
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: MUL46907J
| Használat: | Univerzális zár, le- , és felakasztott állapothoz |
12.085 Ft
KNOTT horganyzott sárvédő - 750 / 240
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X0573.007
| Szélesség: | 240mm |
| Hosszúság: | 750mm |
| Magasság: | 390mm |
12.095 Ft
AL-KO műanyag sárvédő R15 - R15 - 260 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 1259163
| Szélesség: | 260mm |
| Hosszúság: | 906mm |
| Magasság: | 432mm |
12.235 Ft
KNOTT horganyzott sárvédő - 800 / 240
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X0573.008
| Szélesség: | 240mm |
| Hosszúság: | 800mm |
| Magasság: | 415mm |
12.265 Ft
Fordítócsiga, 6 tonna teherbírással, erősített kivitel
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: SB14000
12.585 Ft
KNOTT horganyzott sárvédő - 800 / 240
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X0573.010
| Szélesség: | 240mm |
| Hosszúság: | 800mm |
| Magasság: | 415mm |
12.635 Ft
Knott orrkerék 200x40 mm-es kerékkel, Ø48 mm - 150 kg
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X1699.001
| Teherbírás | 150 kg |
| Külső csőátmérő | 48 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
12.635 Ft
Wiltec 550, kézi csörlő, max. 550 kg, 10m drótkötéllel
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 30211
12.665 Ft