Felszerelések
Wiltec 550H, kézi csörlő, max. 550 kg, 7 méter hevederrel
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 30215
16.185 Ft
Fordítócsiga, 10 tonna teherbírással, Heavy Duty
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: SB22000
16.305 Ft
AL-KO orrkerék 200x50 mm-es kerékkel, Ø48 mm - 150 kg
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 1222434
| Teherbírás | 150 kg |
| Külső csőátmérő | 48 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
16.785 Ft
AL-KO bilincs orrkerékhez, támasztólábhoz, Ø60 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 249859
| Külső csőátmérő | 60 mm |
16.815 Ft
Wiltec 720, kézi csörlő, max. 720 kg, 10m drótkötéllel
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 30157
17.005 Ft
AL-KO kapcsolófej zár, 2 db kulccsal, univerzális
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 1224081
| Használat: | Univerzális zár, leakasztott állapothoz |
17.175 Ft
AL-KO orrkerék szett, bilinccsel 200x50 mm-es kerékkel, Ø48 mm - 150 kg
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: alkoszett
| Teherbírás | 150 kg |
| Külső csőátmérő | 48 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
17.635 Ft
ProPlus kerékzár, max. 265 mm, univerzális
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 341341
| Használat: | Kerékzár |
17.995 Ft
Knott kapcsolófej zár, lakattal, horganyzott, univerzális
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 405110.001
| Használat: | Univerzális zár, le- , és felakasztott állapothoz |
18.055 Ft
Multipa 720, kézi csörlő, max. 720 kg, 10m drótkötéllel
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: MUL45414
18.385 Ft
KNOTT horganyzott sárvédő - 520 / 130
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X0426.006
| Szélesség: | 130mm |
| Hosszúság: | 520mm |
| Magasság: | 250mm |
18.395 Ft
CEE, H07RN-F, hosszabbító kábel, 20M, 3x1,5mm²
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 373534
18.455 Ft
ProPlus kerékzár, 188-244 mm, univerzális
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 341339
| Használat: | Kerékzár |
18.705 Ft
ProPlus orrkerék 200x50 mm-es dupla tömör kerékkel, Ø48 mm - 150 kg
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 341508V02
| Teherbírás | 150 kg |
| Külső csőátmérő | 48 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
19.305 Ft
AL-KO Plus orrkerék 200x50 mm-es kerékkel, Ø48 mm - 150 kg
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 1222436
| Teherbírás | 150 kg |
| Külső csőátmérő | 48 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
19.475 Ft