Felszerelések
Wiltec nyitható kapcsolófej zár, lakattal, vonógömb kupakkal, univerzális
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 65757
| Használat: | Univerzális zár, le- , és felakasztott állapothoz |
13.095 Ft
Wiltec 350, kézi csörlő, max. 350 kg, 10m drótkötéllel
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 30210
13.235 Ft
CEE, H07RN-F hosszabító kábel, 10 m, 3x1,5 mm²
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 373532
13.345 Ft
ProPlus kapcsolófej zár, lemez kapcsolófejre, 2 db kulccsal, univerzális
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 341327
| Használat: | Univerzális zár, leakasztott állapothoz |
13.845 Ft
Macon MW3, Macon csörlőkkel kompatibilis vezeték nélküli távirányító szett, jeladóval, 12V-24V
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: WRC12MW3
13.995 Ft
ProPlus kapcsolófej zár, univerzális
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 381341
| Használat: | Univerzális zár, leakasztott állapothoz |
14.055 Ft
Támasztóláb szett 2 db láb - 2 db bilincs - 600 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: labset
-12%
KNOTT horganyzott sárvédő - 860 / 220
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X0573.006
| Szélesség: | 220mm |
| Hosszúság: | 860mm |
| Magasság: | 445mm |
14.445 Ft
Knott TTL-48 emelhető támasztóláb, 380 mm, Ø48 mm
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6D5832.001
14.445 Ft
Fordítócsiga, 8 tonna teherbírással, erősített kivitel
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: SB16000-O
14.745 Ft
Lampa kapcsolófej zár, lemez kapcsolófejre, 2 db kulccsal, univerzális
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: LAM65404
| Használat: | Univerzális zár, leakasztott állapothoz |
14.875 Ft
Macon MW5, univerzális, vezeték nélküli távirányító szett, jeladóval, 12-24V
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: WRC12MW5
14.995 Ft
Macon MW4, univerzális vezeték nélküli távirányító szett, jeladóval, 12-24V
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: WRCMW4UNI
14.995 Ft
ProPlus orrkerék 260x85 mm-es tömlős kerékkel, Ø48 mm - 150 kg
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 341507
| Teherbírás | 150 kg |
| Külső csőátmérő | 48 mm |
| Kerék kivitel | Tömlős gumi, fém felnivel |
15.335 Ft
KNOTT tandem sárvédő 1550 / 240
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X1506.002
| Szélesség: | 240mm |
| Hosszúság: | 1550mm |
| Magasság: | 400mm |
15.335 Ft
AL-KO orrkerék pótkerék Ø200 mm, szélessége 50 mm, Ø20 tengelymérettel
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 580202
15.655 Ft
Támasztóláb szett 2 db láb - 2 db bilincs - 700 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: labset700
-7%
KNOTT horganyzott sárvédő - 800 / 260
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X0573.011
| Szélesség: | 260mm |
| Hosszúság: | 800mm |
| Magasság: | 415mm |
15.705 Ft
Winterhoff orrkerék szett, bilinccsel 200x50 mm-es kerékkel, Ø48 mm - 150 kg
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: setwinterhoff
| Teherbírás | 150 kg |
| Külső csőátmérő | 48 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
15.745 Ft
Knott tömlős orrkerék pótkerék Ø260 mm, szélessége 85 mm, Ø20 tengelymérettel
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6D6181.001
15.925 Ft
ProPlus orrkerék 260x85 mm-es erősített tömlős kerékkel, Ø48 mm - 150 kg
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 341503
| Teherbírás | 150 kg |
| Külső csőátmérő | 48 mm |
| Kerék kivitel | Tömlős gumi műanyag felnivel |
15.935 Ft