KNOTT
KNOTT AHV fékkötél, állítható vonófejhez M10×800/1170
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 36066.010
19.525 Ft
KNOTT AHV fékkötél, állítható vonófejhez M10×1100/1470
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 36066.02
19.525 Ft
KNOTT AHV fékkötél, állítható vonófejhez M10×1200/1570
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 36066.03
19.525 Ft
KNOTT KF7,5, KF13, KF20, KF27 rugóerő tároló
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6G5144.001
19.865 Ft
KNOTT horganyzott tandem sárvédő - 1500 / 220
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X0426.005
| Szélesség: | 220mm |
| Hosszúság: | 1500mm |
| Magasság: | 410mm |
20.355 Ft
KNOTT horganyzott tandem sárvédő - 1550 / 220
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X0570.006
| Szélesség: | 220mm |
| Hosszúság: | 1550mm |
| Magasság: | 375mm |
20.785 Ft
KNOTT horganyzott tandem sárvédő - 1480 / 200
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X0570.010
| Szélesség: | 200mm |
| Hosszúság: | 1480mm |
| Magasság: | 365mm |
20.785 Ft
KNOTT TTL-40, 280 mm emelhető támasztóláb, 250 kg
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6D5155.001
21.395 Ft
Knott orrkerék 260x85 mm-es tömlős kerékkel, Ø48 mm - 150 kg
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6D5353.001
| Teherbírás | 150 kg |
| Külső csőátmérő | 48 mm |
| Kerék kivitel | Tömlős gumi, fém felnivel |
21.555 Ft
KNOTT kúpgörgős kerékcsapágy 30211 SKF - 100 mm
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X0500.065
21.675 Ft
Fristom FT-270 LED lámpa CANBUS modullal, bal oldalra - bajonet csatlakozóval
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: FT270BAJLMCS
| Technológia: | LED |
22.855 Ft
Fristom FT-270 LED lámpa CANBUS modullal, jobb oldalra - bajonet csatlakozóval
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: FT270BAJPCCS
| Technológia: | LED |
22.855 Ft
Knott KF7,5, KF13, KF20, KF27, KF30 kézifékkar
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6J1050.001
23.305 Ft
Knott KF7,5, KF13, KF20, KF27, KF30 kézifékkar
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6J1147.001
23.305 Ft
KNOTT horganyzott tandem sárvédő - 1550 / 220
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X0570.002
| Szélesség: | 220mm |
| Hosszúság: | 1550mm |
| Magasság: | 375mm |
23.305 Ft
KNOTT horganyzott tandem sárvédő - 1500 / 240
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X0570.007
| Szélesség: | 240mm |
| Hosszúság: | 1500mm |
| Magasság: | 410mm |
23.305 Ft
Utánfutó acélfelni 14", 100x4, ET30, 5,5J14
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6x0630.008
23.695 Ft
KNOTT TTLS-45, 310 mm emelhető támasztóláb, 175 kg
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6D5473.001
23.955 Ft
Knott KF13 ráfutófék gázrugó
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X0072.002
| Gyártó | KNOTT |
24.975 Ft
Knott KF20 ráfutófék gázrugó
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X0072.005
| Gyártó | KNOTT |
24.975 Ft
Knott KFL 12-14 ráfutófék gázrugó
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X0072.022
| Gyártó | KNOTT |
24.985 Ft
KNOTT horganyzott tandem sárvédő - 1390
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X0570.005
| Hosszúság: | 1390mm |
| Magasság: | 375mm |
25.095 Ft