KNOTT
KNOTT fékbowden nippel-gomba 2030 mm/2220 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 980202.24
| Kivitel | KNOTT nippel-gomba |
| Bowdenház hossz. | 2030mm |
| Bowden teljes hossz. | 2220mm |
9.015 Ft
KNOTT fékbowden nippel-gomba 1730 mm/1920 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 980202.25
| Kivitel | KNOTT nippel-gomba |
| Bowdenház hossz. | 1730mm |
| Bowden teljes hossz. | 1920mm |
9.015 Ft
KNOTT horganyzott sárvédő - 660 / 200 13" kerékhez
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X0573.001
| Szélesség: | 200mm |
| Hosszúság: | 660mm |
| Magasság: | 345mm |
9.565 Ft
KNOTT horganyzott sárvédő - 700 / 200
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X0573.002
| Szélesség: | 200mm |
| Hosszúság: | 700mm |
| Magasság: | 390mm |
9.745 Ft
Hajógerinc görgő 12"
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X1064.006
| Magasság: | 305mm |
| Külső ármérő: | 96mm |
| Átmérő középen: | 62mm |
| Furat átmérő: | 17mm |
9.745 Ft
Fristom FT-222 LED lámpa, bal és jobb oldalra szerelhető - bajonet csatlakozóval
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: FT222BAJ
| Technológia: | LED |
9.895 Ft
Fristom FT-222 LED lámpa, bal és jobb oldalra szerelhető - vezetékes bekötéssel
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: FT222T
| Technológia: | LED |
9.895 Ft
KNOTT kapcsolófej 750 kg zártszelvény 50 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6E0081.021
10.305 Ft
KNOTT kapcsolófej 750 kg zártszelvény 50mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6E0081.045
10.305 Ft
KNOTT kapcsolófej 750 kg zártszelvény 60mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6e0081.053
10.305 Ft
KNOTT kapcsolófej 750 kg zártszelvény 70mm felsőfurat
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6E0081.061
10.305 Ft
KNOTT kapcsolófej 750 kg zártszelvény 45mm felső furat
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6E0081.090
10.305 Ft
KNOTT kapcsolófej 750 kg zárt szelvény 40mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6E0081.091
10.305 Ft
Knott rozsdamentes acél fékbowden 1530/1740
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X0324.006
10.825 Ft
KNOTT kúpgörgős kerékcsapágy 30207 SKF - 72mm
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X0500.064
10.825 Ft