Felszerelések
ProPlus Heavy Duty támasztóláb, 390-640 mm, 1000 kg
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 341521
19.905 Ft
ProPlus kerékzár XL, max. 325 mm, univerzális
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 341340
| Használat: | Kerékzár |
20.355 Ft
KNOTT horganyzott tandem sárvédő - 1500 / 220
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X0426.005
| Szélesség: | 220mm |
| Hosszúság: | 1500mm |
| Magasság: | 410mm |
20.355 Ft
KNOTT horganyzott tandem sárvédő - 1550 / 220
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X0570.006
| Szélesség: | 220mm |
| Hosszúság: | 1550mm |
| Magasság: | 375mm |
20.785 Ft
KNOTT horganyzott tandem sárvédő - 1480 / 200
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X0570.010
| Szélesség: | 200mm |
| Hosszúság: | 1480mm |
| Magasság: | 365mm |
20.785 Ft
CEE,H07RN-F, hosszabbító kábel, 10M, 3x2,5mm²
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 373532DE
20.815 Ft
Wiltec 900, kézi csörlő, max. 900 kg, 10m drótkötéllel
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 30212
21.105 Ft
Zsanér ajtóhoz INOX szögletes komplett
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 80600407
| Elhelyezés | Komplett zsanér |
21.105 Ft
KNOTT TTL-40, 280 mm emelhető támasztóláb, 250 kg
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6D5155.001
21.395 Ft
Knott orrkerék 260x85 mm-es tömlős kerékkel, Ø48 mm - 150 kg
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6D5353.001
| Teherbírás | 150 kg |
| Külső csőátmérő | 48 mm |
| Kerék kivitel | Tömlős gumi, fém felnivel |
21.555 Ft
Kartt orrkerék 220x60 mm-es kerékkel, Ø60 mm - 300 kg
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 10018621
| Teherbírás | 300 kg |
| Külső csőátmérő | 60 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
21.795 Ft
Wiltec 1100, kézi csörlő, max. 1100 kg, 10m drótkötéllel
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 30213
21.795 Ft
SPP ZZ03 kapcsolófej zár, lakattal, univerzális
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 8SZZ03
| Használat: | Univerzális zár, le- , és felakasztott állapothoz |
21.855 Ft
Gázrugó lószállító utánfutó - hátsó ajtó - 570 mm - 2000 N
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 10036750
22.315 Ft
ProPlus Heavy Duty támasztóláb, 520-900 mm, 1000 kg
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 341521V01
22.585 Ft
ProPlus orrkerék 220x60 mm-es kerékkel, Ø60 mm - 300 kg
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 341512
| Teherbírás | 300 kg |
| Külső csőátmérő | 60 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
22.615 Ft
ProPlus kerékzár, 13"-16" méretekhez, univerzális
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 360172
| Használat: | Kerékzár |
22.725 Ft