Felszerelések
KNOTT tandem inox sárvédő - 1500 / 240
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X1486.001
| Szélesség: | 240mm |
| Hosszúság: | 1500mm |
| Magasság: | 410mm |
56.035 Ft
Knott orrkerék 205x50 mm-es kerékkel, Ø50 mm - 150 kg
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6D6559B002
| Teherbírás | 150 kg |
| Külső csőátmérő | 50 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
56.225 Ft
XPOtool aluminium szerszámosláda 575mm x 245mm x 220mm, zárható
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 63526
57.805 Ft
Knott 1150, kézi csörlő, max. 1150 kg, 7 méter hevederrel
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 40399
59.905 Ft
Knott orrkerék 210x50 mm-es kerékkel, elfordítható kivitel - 500 kg
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6D7983.001
| Teherbírás | 500 kg |
| Külső csőátmérő | 50 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
59.915 Ft
XPOtool támasztóláb, szettben, 350-550 mm, 1300 kg
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 63463
61.005 Ft
AL-KO Profi 200x50 mm-es, automata felhajtható kerékkel - 500 kg
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 1212382
| Teherbírás | 500 kg |
| Külső csőátmérő | 60 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
61.075 Ft
Knott orrkerék 220x70 mm-es, manuálisan felhajtható kerékkel - 150 kg
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6D5255.001
| Teherbírás | 150 kg |
| Külső csőátmérő | 70x70 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
66.465 Ft
Wiltec elektromos csörlő,12V 280W, max 4990kg, 1,38m/min, 10,5 méter drótkötéllel
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 61002
68.035 Ft
XPOtool alumínium láda, jobb oldalra - felépítmény alá
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 63530
73.665 Ft
Knott orrkerék 220x70 mm-es, automata felhajtható kerékkel - 150 kg
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6d9021.002
| Teherbírás | 150 kg |
| Külső csőátmérő | 60 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
75.485 Ft
Knott orrkerék 220x70 mm-es, automata felhajtható kerékkel - 250 kg
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6D8539.001
| Teherbírás | 250 kg |
| Külső csőátmérő | 60 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
77.585 Ft
Wiltec sodronyköteles vonszoló, max. 800 kg, 20 méter drókötéllel
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 62568
82.275 Ft
Macon ATV 3500W elektromos csörlő, 13m drótkötéllel
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: ATV35
89.005 Ft
AL-KO Profi orrkerék 200x50 mm-es, automata felhajtható kerékkel - 500 kg
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 242061
| Teherbírás | 500 kg |
| Külső csőátmérő | 60 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
92.785 Ft
Macon ATV 3500S elektromos csörlő, 13m szintetikus kötéllel
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: ATV35S
94.995 Ft