Felszerelések
Gázrugó lószállító utánfutó - hátsó ajtó - 700 mm - 2000 N
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 10036752
22.935 Ft
KNOTT horganyzott tandem sárvédő - 1550 / 220
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X0570.002
| Szélesség: | 220mm |
| Hosszúság: | 1550mm |
| Magasság: | 375mm |
23.305 Ft
KNOTT horganyzott tandem sárvédő - 1500 / 240
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X0570.007
| Szélesség: | 240mm |
| Hosszúság: | 1500mm |
| Magasság: | 410mm |
23.305 Ft
ProPlus Heavy Duty támasztóláb, 420-680 mm, 1000 kg
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 341520
23.715 Ft
KNOTT TTLS-45, 310 mm emelhető támasztóláb, 175 kg
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6D5473.001
23.955 Ft
Winterhoff orrkerék 220x60 mm-es kerékkel, Ø60 mm - 300 kg
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 1860678
| Teherbírás | 300 kg |
| Külső csőátmérő | 60 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
24.605 Ft
ProPlus kerékzár, 13"-16" méretekhez, acél tárcsával, univerzális
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 360172V01
| Használat: | Kerékzár |
24.945 Ft
KNOTT horganyzott tandem sárvédő - 1390
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X0570.005
| Hosszúság: | 1390mm |
| Magasság: | 375mm |
25.095 Ft
Knott 450, kézi csörlő, max. 450 kg, 7 méter hevederrel
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X0017.210
25.115 Ft
KNOTT horganyzott tandem sárvédő - 1500 / 240
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X0570.003
| Szélesség: | 240mm |
| Hosszúság: | 1500mm |
| Magasság: | 410mm |
25.115 Ft
KNOTT horganyzott tandem sárvédő - 1500 / 260
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X0570.004
| Szélesség: | 260mm |
| Hosszúság: | 1500mm |
| Magasság: | 410mm |
25.115 Ft
KNOTT horganyzott tandem sárvédő - 1500 / 260
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X0570.008
| Szélesség: | 260mm |
| Hosszúság: | 1500mm |
| Magasság: | 410mm |
25.115 Ft
Kartt orrkerék 200x50 mm-es kerékkel, Ø48 mm - 300 kg
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 11004125
| Teherbírás | 300 kg |
| Külső csőátmérő | 48 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
25.145 Ft
ProPlus kerékzár XL 16"-19" méretekhez, univerzális
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 360172V03
| Használat: | Kerékzár |
25.685 Ft
ProPlus Heavy Duty támasztóláb,520-900 mm, 2500 kg
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 341521V02
25.875 Ft
Támasztóláb szett, orrkerékkel, bilincsekkel
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 17891
-16%
XPOtool emelhető támasztóláb szett, bilincsekkel, Ø48 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 63440
26.155 Ft
ProPlus orrkerék 260x85 mm-es erősített dupla tömlős kerékkel, Ø48 mm - 150 kg
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 341508
| Teherbírás | 300 kg |
| Külső csőátmérő | 48 mm |
| Kerék kivitel | Tömlős gumi műanyag felnivel |
26.635 Ft
Orrkerék szett, bilinccsel 220x60 mm-es kerékkel, Ø60 mm - 400 kg
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 341512+6F0095001
| Teherbírás | 400 kg |
| Külső csőátmérő | 60 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
27.025 Ft
ProPlus orrkerék 220x65 mm-es, automata felhajtható kerékkel - 300 kg
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 341505V02
| Teherbírás | 500 kg |
| Külső csőátmérő | 60 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
27.035 Ft
Kartt orrkerék 200x60 mm-es, automata felhajtható kerékkel - 250 kg
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 11000730
| Teherbírás | 250 kg |
| Külső csőátmérő | 60 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
27.125 Ft
Kartt orrkerék 200x60 mm-es, automata felhajtható kerékkel - 250 kg
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 10018767
| Teherbírás | 250 kg |
| Külső csőátmérő | 60 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
27.135 Ft
ProPlus orrkerék 200x50 mm-es kerékkel, terhelés mérővel, hosszított kivitel Ø48 mm - 150 kg
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 341510
| Teherbírás | 150 kg |
| Külső csőátmérő | 48 mm |
| Kerék kivitel | Erősített műanyag kerék |
27.425 Ft
ProPlus orrkerék 200x60 mm-es, automata felhajtható kerékkel - 400 kg
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 341505
| Teherbírás | 400 kg |
| Külső csőátmérő | 60 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
28.115 Ft
Kézi csörlő 1500 kg 10 méter drótkötéllel, 2 sebességes
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 62974
28.445 Ft