Felszerelések
Támasztóláb szett, orrkerékkel, bilincsekkel, ékekkel
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 62288
-17%
Knott 450, kézi csörlő, max. 450 kg, 10 méter drótkötéllel
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X0017.207
29.645 Ft
Támasztóláb szett, orrkerékkel, bilincsekkel, ékekkel
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 17892
-17%
Knott orrkerék pótkerék Ø280 mm, szélessége 66 mm, Ø20 tengelymérettel
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6D5615.001
30.335 Ft
CEE, H07RN-F, hosszabbító kábel, 20M, 3x2,5mm²
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 373534DE
30.435 Ft
Knott orrkerék 220x70 mm-es kerékkel, Ø60 mm - 250 kg
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X1699.002
| Teherbírás | 250 kg |
| Külső csőátmérő | 60 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
30.535 Ft
ProPlus orrkerék 200x50 mm-es dupla tömör kerékkel, Ø48 mm - 150 kg
✓ Hosszabb beérkezés 7–10 nap
Cikkszám: 341508V01
| Teherbírás | 150 kg |
| Külső csőátmérő | 48 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
31.545 Ft
AL-KO támasztó talp, elfordítható-emelhető 410mm-590mm, 500kg
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 1224068
31.705 Ft
AL-KO orrkerék 260x85 mm-es tömlős kerékkel, Ø48 mm - 200 kg
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 1222438
| Teherbírás | 200 kg |
| Külső csőátmérő | 48 mm |
| Kerék kivitel | Tömlős gumi, fém felnivel |
32.055 Ft
Knott orrkerék 225x70 mm-es kerékkel, Ø48 mm - 200 kg
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6D6303.001
| Teherbírás | 200 kg |
| Külső csőátmérő | 48 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
32.725 Ft
XPOtool orrkerék 160x40 mm-es kerékkel, elfordítható kivitel - 540 kg
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 63842
| Teherbírás | 500 kg |
| Külső csőátmérő | 48 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
33.435 Ft
AL-KO támasztó talp, elfordítható-emelhető, 510mm-740mm, 500kg
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 1224069
33.625 Ft
ProPlus orrkerék 220x65 mm-es, automata felhajtható kerékkel - 500 kg
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 341505V03
| Teherbírás | 500 kg |
| Külső csőátmérő | 60 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
34.465 Ft
KNOTT inox sárvédő - 660 / 200
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X1485.001
| Szélesség: | 200mm |
| Hosszúság: | 660mm |
| Magasság: | 345mm |
34.655 Ft
Szerszámosláda 800mm x 500mm x 460mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: POEL-0250
-14%