Felszerelések
SPP zsanér talp UZ-02A O13 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: UZ02AV1
| Elhelyezés | Zsanér talp |
| Csap átmérő | Ø13 mm |
3.755 Ft
SPP Z01 ajtózár szett, ellendarabbal
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: set0061
| Elhelyezés | Platózár |
3.805 Ft
Ajtópánt (utánfutó) ZW-03.106
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 8SZW03106
| Elhelyezés | Komplett zsanér |
3.875 Ft
SPP ajtópánt, levehető ajtóhoz
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 8SZW03106A
| Elhelyezés | Komplett zsanér |
3.875 Ft
SPP Z01A ajtózár szett, ellendarabbal
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: k-set0062
| Elhelyezés | Platózár |
3.995 Ft
SPP zsanér talp UZ-03A O13 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: UZ03A
| Elhelyezés | Zsanér talp |
| Csap átmérő | Ø13 mm |
4.135 Ft
Plus orrkerék pótkerék Ø200 mm, szélessége 50 mm, Ø20 tengelymérettel
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 341540
4.145 Ft
KNOTT Bordás kerék 5"
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X1067.027
| Külső ármérő: | 128mm |
| Furat átmérő: | 22mm |
| Szélesség: | 75mm |
4.245 Ft
Zsanér ajtóhoz hajlított INOX
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 80324200
| Elhelyezés | Komplett zsanér |
4.255 Ft
Multipa Z01A ajtózár szett, ellendarabbal
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: MUL46701SET
| Elhelyezés | Platózár |
4.385 Ft
Knott öntvény talpas bilincs orrkerékhez, támasztólábhoz, Ø48 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6F5121.001
| Külső csőátmérő | 48 mm |
4.455 Ft
Knott csörlő burkolat, 450 kg-os csörlőre
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X1238.001
4.565 Ft
AL-KO műanyag sárvédő R10 - 10"
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 1258170
| Szélesség: | 180mm |
| Hosszúság: | 620mm |
| Magasság: | 240mm |
4.595 Ft
Zsanér ajtóhoz komplett
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 80600300
| Elhelyezés | Komplett zsanér |
4.635 Ft
ProPlus kapcsolófej zár, univerzális
✓ Érkezés várható 2–5 nap
Cikkszám: 341323
| Használat: | Univerzális zár, leakasztott állapothoz |
4.755 Ft