Felszerelések
AL-KO bilincs orrkerékhez, támasztólábhoz, Ø 48 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 205318
| Külső csőátmérő | 48 mm |
4.795 Ft
AL-KO műanyag sárvédő R8 - 8"
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 1258169
| Szélesség: | 140mm |
| Hosszúság: | 490mm |
| Magasság: | 195mm |
4.795 Ft
AL-KO műanyag sárvédő R13 - R14 - 180 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 1258797
| Szélesség: | 180mm |
| Hosszúság: | 630mm |
| Magasság: | 290mm |
4.795 Ft
Knott csörlő burkolat, 900 kg, 1135 kg- os csörlőkre
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X1238.002
4.935 Ft
Plus orrkerék pótkerék Ø200 mm, szélessége 60 mm, Ø20 tengelymérettel
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 341541
4.975 Ft
AL-KO műanyag Sárvédő R14 - 200 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 1259576
| Szélesség: | 200mm |
| Hosszúság: | 706mm |
| Magasság: | 335mm |
5.025 Ft
AL-KO műanyag Sárvédő R13 - 13" (190mm)
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 1258171
| Szélesség: | 190mm |
| Hosszúság: | 680mm |
| Magasság: | 300mm |
5.175 Ft
KNOTT Hajógerinc görgő 5"
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X1064.039
| Magasság: | 133mm |
| Külső ármérő: | 79mm |
| Átmérő középen: | 58,5mm |
| Furat átmérő: | 17mm |
5.185 Ft
SPP Z07 ajtózár szett, ellendarabbal
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: set0065
| Elhelyezés | Platózár |
5.325 Ft
KNOTT műanyag sárvédő R13 - 13"
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6A6092.002
| Szélesség: | 180mm |
| Hosszúság: | 680mm |
| Magasság: | 335mm |
5.545 Ft
AL-KO műanyag fél sárvédő - tandem tengelyhez -NEW
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 1258634
| Szélesség: | 280mm |
| Hosszúság: | 325mm |
| Magasság: | 320mm |
5.605 Ft
Zsanér ajtóhoz szögletes komplett
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 80600400
| Elhelyezés | Komplett zsanér |
5.615 Ft
Multipa kapcsolófej zár, lakattal, univerzális
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: MUL46978
| Használat: | Univerzális zár, leakasztott állapothoz |
5.725 Ft
ProPlus támasztóláb, 650 mm, Ø48 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 8SST01
| Külső csőátmérő | 48 mm |
5.895 Ft
Knott orrkerék pótkerék Ø205 mm, szélessége 50 mm, Ø20 tengelymérettel
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6D5024.001
5.915 Ft
Knott orrkerék pótkerék Ø200 mm, szélessége 40 mm, Ø20 tengelymérettel
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6D6690.002
5.915 Ft
AL-KO műanyag sárvédő R14 - 14"
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 1257131
| Szélesség: | 220mm |
| Hosszúság: | 770mm |
| Magasság: | 335mm |
5.915 Ft
AL-KO műanyag sárvédő - 220 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 1259577
| Szélesség: | 220mm |
| Hosszúság: | 770mm |
| Magasság: | 350mm |
5.915 Ft