KNOTT
KNOTT horganyzott sárvédő - 750 / 220
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X0573.004
| Szélesség: | 220mm |
| Hosszúság: | 750mm |
| Magasság: | 390mm |
10.825 Ft
KNOTT horganyzott sárvédő - 800 / 220
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X0573.005
| Szélesség: | 220mm |
| Hosszúság: | 800mm |
| Magasság: | 415mm |
11.185 Ft
Knott bilincs orrkerékhez, támasztólábhoz, Ø48 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6F0081.001
| Külső csőátmérő | 48 mm |
11.725 Ft
Knott bilincs bordázott orrkerékhez, támasztólábhoz, Ø48 mm
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6F5052.001
| Külső csőátmérő | 48 mm |
11.725 Ft
Utánfutó acélfelni 13", 100x4, ET30, 4J13
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6x0630.036
11.845 Ft
Knott tömlős orrkerék pótkerék Ø260 mm, szélessége 85 mm, Ø20 tengelymérettel
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6D5346.001
11.885 Ft
KNOTT horganyzott sárvédő - 750 / 240
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X0573.007
| Szélesség: | 240mm |
| Hosszúság: | 750mm |
| Magasság: | 390mm |
12.095 Ft
KNOTT horganyzott sárvédő - 800 / 240
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X0573.008
| Szélesség: | 240mm |
| Hosszúság: | 800mm |
| Magasság: | 415mm |
12.265 Ft
KNOTT horganyzott sárvédő - 800 / 240
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X0573.010
| Szélesség: | 240mm |
| Hosszúság: | 800mm |
| Magasság: | 415mm |
12.635 Ft
Knott orrkerék 200x40 mm-es kerékkel, Ø48 mm - 150 kg
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X1699.001
| Teherbírás | 150 kg |
| Külső csőátmérő | 48 mm |
| Kerék kivitel | Tömör gumi, fém felnivel |
12.635 Ft
KNOTT fékbowden nippel-gomba 2130 mm/2320 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 980202.32
| Kivitel | KNOTT nippel-gomba |
| Bowdenház hossz. | 2130mm |
| Bowden teljes hossz. | 2320mm |
13.525 Ft
KNOTT fékbowden nippel-gomba 2230 mm/2420 mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 980202.38
| Kivitel | KNOTT nippel-gomba |
| Bowdenház hossz. | 2230mm |
| Bowden teljes hossz. | 2420mm |
13.525 Ft
KNOTT kapcsolófej 1400 kg zártsz. 50mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6E0042.004
13.615 Ft
KNOTT kapcsolófej 1400 kg zártsz. 60mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6E0042.006
13.615 Ft
KNOTT KQ14CN3 kapcsolófej 1400kg 70x70
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6E0042.010
13.615 Ft
KNOTT horganyzott sárvédő - 860 / 220
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X0573.006
| Szélesség: | 220mm |
| Hosszúság: | 860mm |
| Magasság: | 445mm |
14.445 Ft