KNOTT
Knott TTL-48 emelhető támasztóláb, 380 mm, Ø48 mm
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6D5832.001
14.445 Ft
Knott lengéscsillapító laprugós tengelyhez
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X0072.033
14.445 Ft
KNOTT kompakt csapágy - 72mm
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X0500.007
| Tengely átmérő | 39 mm |
| Külső átmérő | 72 mm |
| Fékszerkezet | KNOTT F200 |
14.445 Ft
Utánfutó acélfeni 13", 100x4, ET30, 4,5J13
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6x0630.037
14.815 Ft
Utánfutó acélfelni 13", 112x5, ET30, 4,5J13
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6x0630.038
14.815 Ft
Knott FNK10 féknélküli kerékagy csapágyazva
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6B1230.001
15.045 Ft
KNOTT kapcsolófej 750 kg, V-vonórúd kivitel
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6E0176.001
15.245 Ft
KNOTT tandem sárvédő 1550 / 240
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6X1506.002
| Szélesség: | 240mm |
| Hosszúság: | 1550mm |
| Magasság: | 400mm |
15.335 Ft
KNOTT horganyzott sárvédő - 800 / 260
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X0573.011
| Szélesség: | 260mm |
| Hosszúság: | 800mm |
| Magasság: | 415mm |
15.705 Ft
Knott tömlős orrkerék pótkerék Ø260 mm, szélessége 85 mm, Ø20 tengelymérettel
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6D6181.001
15.925 Ft
KNOTT kapcsolófej 1400 kg zártsz. 40mm (szűkítő adapterrel)
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6E0042.004+6E5083.002
15.995 Ft
Knott FNK22 féknélküli kerékagy csapágyazva, 6A7719
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6A7741.100
18.035 Ft
Knott kapcsolófej zár, lakattal, horganyzott, univerzális
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 405110.001
| Használat: | Univerzális zár, le- , és felakasztott állapothoz |
18.055 Ft
KNOTT horganyzott sárvédő - 520 / 130
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6X0426.006
| Szélesség: | 130mm |
| Hosszúság: | 520mm |
| Magasság: | 250mm |
18.395 Ft
Knott FNK12 féknélküli kerékagy csapágyazva, 100x4 osztókörrel
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6B1302.017
18.595 Ft
Knott FNK12 féknélküli kerékagy csapágyazva, 112x5 osztókörrel
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6B1302.016
18.785 Ft
Knott FNK12 féknélküli kerékagy csapágyazva, 98x4 osztókörrel
✓ Gyors beérkezés 1–3 nap
Cikkszám: 6B1302.019
18.785 Ft
Utánfutó acélfelni 14", 112x5, ET30, 5,5J14
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6x0630.035
18.845 Ft
Utánfutó acélfelni 13", 112x5, ET30, 5J13
Raktáron – azonnal szállítható
Cikkszám: 6x0630.006
19.245 Ft